تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

حیله جدید برای منصرف کردن اعضایی که خواستار جدایی از فرقه رجوی هستند: زندگی در بیرون خیلی سخت است !

  • کد خبر : 30353
  • 03 جولای 2021 - 14:09

به دنبال درخواست‌های روز افزون اعضا برای جدایی از فرقه جنایت پیشه رجوی، سران این فرقه، حیله‌ای جدید طرح ریزی کردند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، بر اساس این طرح، سران فرقه ابتدا خبرسازی می کنند که یکی از چهره های مشهور فرقه اعلام جدایی کرده و از مناسبات بیرون رفته است؛ پس از چند روز آن فرد دوباره به درون مقر برگشته و در یک نشست رو به جمع می گوید که زندگی در بیرون بسیار سخت بوده و امکان پذیر نیست.

یکی از این چهره ها که از چند روز پیش نامش سر زبان ها افتاده حنیف ناظم زمردیان یا همان دلقک سیرک رجوی است که با نام مستعار محسن واقف در فرقه شناخته می شود.

وی به واسطه خدماتی که به رجوی انجام داده همیشه درون فرقه مورد توجه بوده و در این مورد هم به دلیل اینکه او در سیاه نمایی مهارت ویژه ای دارد به عنوان یک مهره به کار گرفته شده است.

در موردی دیگر ح. بلوچ بر اساس همین نقشه، به بیرون از فرقه رفت و پس از چند روز او نیز برگشت. وی در جمله ای کودکانه گفت که در بیرون از مقر [زندان اشرف] هیچ امکانات زندگی وجود ندارد.

بر اساس گزارش های رسیده، هدف دیگر فرقه از این طرح، جاسوسی در میان سایر جداشده ها بوده تا بتواند از ارتباط های افراد جدا شده با نهادهای قانونی آلبانی آگاه شده و راه های ارتباطی را مسدود نماید.

تمام وعده های سران فرقه رجوی و تعیین سرفصل های مختلف سرکاری بوده و اعضای وامانده باید تصمیم جدی و نهایی را برای سرنوشت خود بگیرند، تصمیم هایی که شاید آخرین فرصت آنها برای چند صباحی زندگی در دنیای آزاد و بدون اسارت باشد.

گزارش از: سعید محمد پور

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30353