تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

کارشناس مطالعات حوزه تروریسم مطرح کرد: غربی‌ها با ابزار خیانت‌های جریان نفاق، مساله حقوق بشری علیه ایران مطرح می‌کنند

  • کد خبر : 30319
  • 30 ژوئن 2021 - 9:01

کارشناس حوزه مطالعات تروریسم گفت: زنجیره خیانت‌های جریان نفاق ابزار مهمی در دست غربی‌ها برای اقدام علیه ایران است اما همین ابزار را به‌عنوان مساله حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌کنند. 

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با روزنامه جام جم گفت: مجاهدین (فرقه تروریستی رجوی) پس از این‌که از سوار شدن بر انقلاب مردم ایران و سرنوشت آنها مأیوس شدند دست به سلاح بردند و تصور می‌کردند نظام چون نوپا و همزمان درگیر جنگ و تحریم است، قادر خواهند بود به‌زودی با ترور رهبران ایران، انقلاب را از مسیر خود خارج کنند و جامعه را به سمت ناآرامی ببرند اما وجود امام امت و حضور گسترده مردم در صحنه، این توطئه عظیم آنها را خنثی کرد.

 وی در ادامه افزود: زنجیره جنایات آمریکا و عوامل آن در کشور ما بسیار گسترده و متنوع است. یکی از مهم‌ترین اقدامات آمریکا، جنایات تروریستی در کشور ماست. متاسفانه از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز این جنایت علیه کشور ما ادامه پیداکرده است. عوامل مختلفی در این اقدامات دست دارند. تا الان رصد ما می‌گوید بیش از ۴۰گروهک تروریستی، جنایاتی علیه ایران انجام داده‌اند و از جمله مهم‌ترین آنها منافقین بودند که پرونده بسیار سیاهی در اقدامات جنایتکارانه و خیانتکارانه در کشور ما دارند.

 این کارشناس حوزه مطالعات تروریسم، جنایات تروریستی در ایران را بی‌بدیل خواند و افزود: ما در میان کشورهای دنیا کمتر نمونه‌ای داریم که رهبرانش به این شکل و در عرض چند ماه مورد هدف اقدامات تروریستی قرار بگیرند. نکته قابل‌تأمل این‌که با این اقدام‌ها ثبات جامعه نه‌تنها تغییر نکرد بلکه مردم منسجم‌تر و یکدست‌تر در جهت اهداف انقلاب حرکت کردند. دشمن گرچه در این مرحله ناکام ماند اما تلاش آنها به شکلی دیگر و بعد از این‌که عوامل فرقه تروریستی رجوی علیه مردم ایران اعلام جنگ مسلحانه کردند ادامه پیدا کرد و تا اواخر دهه۷۰ به اشکال گوناگون خود را نشان داد.

 هاشمی‌نژاد همکاری فرقه رجوی با صدام درست در میانه جنگ تحمیلی را خیانت آشکار خواند و گفت: فرقه رجوی از این پس شکل توطئه و جنایت خود را ارتقا دادند و علاوه بر اینها در داخل کشور خیانت به آب‌وخاک ایران را به آن اضافه کردند و در خدمت صدام جانی ضد ایرانی قرار گرفتند و هر خدمتی که می‌توانستند به دیکتاتور عراق کردند. خیانت آنها به حدی بالابود که در گزارش‌های بین‌المللی که دشمنان ما تهیه کردند به‌صراحت اعلام‌شده بود رجوی ها، ارتش خصوصی صدام بودند.

 وی اوج جنایت و خیانت فرقه رجوی را همکاری با رژیم بعث در هدف قرار دادن مردم دانست و گفت: گرا دادن به صدام برای موشکباران‌ مردم ایران و تخریب منابع اقتصادی کشور ازجمله اقدامات جنایتکارانه جریان نفاق بود.

هاشمی‌نژاد در پایان گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای و لابی کردن برای صهیونیست‌ها و گروه نئوکان‌ها برای فشار علیه ایران و درخواست تحریم از دیگر اقدامات خائنانه این جنایتکاران بود. اهالی رسانه در چنین شرایطی باید با برشمردن این اقدامات جنایتکارانه، چهره وقیح آنها را بهتر نشان دهند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30319