تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

کاش دادگاه ایالتی آمریکا به پرونده نشخوار «جولیانی» هم می‌پرداخت

  • کد خبر : 30284
  • 28 ژوئن 2021 - 10:35

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پروانه وکالت رودی جولیانی وکیل شخصی دونالد ترامپ و فرقه تروریستی رجوی به حالت تعلیق درآمده است.

به گزارش فراق، یک دادگاه استیناف ایالتی در آمریکا به این نتیجه رسیده است جولیانی به دروغ استدلال کرده انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ از موکلش، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به سرقت رفته است.

این دادگاه همچنین به دلیل بیانیه های نادرست و گمراه کننده در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا پروانه وکالت جولیانی را تعلیق کرده است.

دادگاه ایالتی آمریکا اعلام کرده است به خاطر ادعاهای بی اساس و پوچ رودی جولیانی، وی تا یک سال نمی تواند وکالت کند، یعنی که ترامپ و مریم رجوی باید فکری به حال خود بکنند.

رودی جولیانی در گذشته هر وقت و بی وقت در جلساتی که فرقه تروریستی رجوی در فرانسه، آمریکا و یا هر جای دیگر برگزار می کرد یکی از مهمترین مهمانان برنامه بود. او با استفاده از کلمات بسیار مهیج، حاضرین را به وجد آورده و طوری وانمود می کرد که به زودی حکومت جمهوری اسلامی سرنگون شده و همه چیز به نفع آمریکا و مجاهدین ورق بخورد.

به نظر می رسد اگر دادگاه ایالتی آمریکا به این پرونده هم می پرداخت ای بسا به خاطر ادعاهای بی اساس و رجوی ساخته ای که جولیانی، نشخوار می کرد شاید تا آخر عمر از وکالت کنار گذاشته می شد.

گزارش از: سیما رئیس الساداتی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30284