• امروز : جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 April - 2024

ثریا عبداللهی، مادر چشم انتظار «امیراصلان حسن‌زاده»: تا آخرین لحظه زندگیم برای نجات تو تلاش خواهم کرد

  • کد خبر : 30220
  • 21 ژوئن 2021 - 12:15

ثریا عبداللهی، مادر چشم انتظار «امیراصلان حسن‌زاده»، نامه‌ای عاشقانه برای فرزند گرفتار خود در چنگال‌های خونین رجوی نوشت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در متن نامه این مادر خطاب به فرزندش آمده است:

«سلام پسرم، انشالله که حالت خوب باشد. هر چند ایمان دارم که بدون ما هرگز حالت خوب نیست و در اسارتگاه رجوی جنایتکار، ایام به سر می بری. امیدوارم این متن کوتاه را که همراه با اشک های خونینم برایت می نویسم بخوانی و قدری تأمل کنی.

پسر عزیزتر از جانم، اکنون که این نامه را برایت می نویسم خواهرت موفق شده تا دکترای بیوشیمی خودش را بگیرد که این یک دستاورد عالی برای خودش و کل خانواده محسوب می شود. به همین خاطر به شما هم که برادر بزرگ او هستی باید تبریک بگویم. جایت در جشن دکترای او خیلی خالی بود.

امیر جان، هر چقدر شادی می کنیم باز یک جای کار کمبود حس می کنیم. کمبودی که به هیچ رغم برطرف نمی شود. کمبود حضور گرم تو در میان خودمان؛ در میان خانواده و دلخوشی های آن.

پسر عزیزم، می خواهم به تو یک خبر مسرت بخش دیگری بدهم. یک خبر بسیار خوشحال کننده و زندگی ساز. خواهر کوچکت بعد از اخذ دکترای خودش تصمیم گرفته است تا با فرد مورد علاقه اش ازدواج کرده و خانواده تشکیل بدهد. به همین خاطر دومین تبریک مرا پذیرا باش.

کاش متوجه می شدی که چقدر جایت خالی است. امیر جان همان طور که می دانی خواهرت هفت سال از تو کوچکتر است. او خیلی منتظر ماند تا بیایی و شاهد موفقیت هایش باشی ولی انتظارهای کشنده تمامی نداشتند. او به ناچار در فقدان تو زندگی مشترکش را شروع می کند و باز منتظر می ماند تا روزی برادر بزرگش از راه برسد و او را در آغوش بگیرد.

پسر عزیزتر از جانم، امیر اصلان عزیزم، امروز جشن دلتنگی مرا شریک باش. تا آخرین لحظه زندگیم تلاش خواهم کرد تو را از اسارت رجوی نجات دهم تا به دنیای آزاد پا بگذاری.»

خواهر امیراصلان، سال ها کوچکتر از برادرش است و باید هم اکنون عمه فرزندان او بود و همچنین این مادر گرانقدر باید سرگرم با نوه های خود بود اما متاسفانه فرقه جنایتکار رجوی این حق طبیعی را از خانواده آنها گرفته است.

پایگاه خبری-تحلیلی فراق و اعضای تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی»، ضمن عرض صمیمانه ترین تبریکات خود به خانواده محترم حسن‌زاده و خانم ثریا عبداللهی، آرزو می نماید که به زودی چشم این خانواده به دیدار با عزیزشان روشن گردد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30220

نوشته های مشابه

03آوریل
آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی
پیام نوروزی فریده پرورش به برادر خود در فرقه رجوی

آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی

28مارس
فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می‌کنم
مهرویه هاشمی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می‌کنم