• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024

فضاحتی جدید برای جنایت‌پیشه‌ها: عضو پارلمان ایرلند به جهت شرکت در مراسم فرقه رجوی عذرخواهی کرد / بی‌خبر از محتوای دعوت بودم

  • کد خبر : 30059
  • 02 ژوئن 2021 - 13:24

عضو پارلمان ایرلند با انتشار پیامی از شرکت خود در اجلاس ۸ مارس که توسط باند تبهکار و زن ستیز رجوی برگزار گردید، معذرت خواهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در آخرین همایش اینترنتی فرقه تروریستی رجوی به مناسبت روز جهانی زن  فضاحتی آشکار گردید که فعلا مریم رجوی و سازمان تحت کنترل او هیچ واکنشی از خود نشان نداده اند.

به گزارش فراق، آنها حتی نتوانستند از طریق تشکل پوشالی خودشان تحت عنوان شورای ملی مقاومت نیز کاری از پیش ببرند، مثلا اطلاعیه ای صادر و تکذیب نمایند.

جنیفر کارول مک نیل، عضو پارلمان ایرلند در واکنش به چرایی شرکت خود در گردهمایی فرقه تروریستی رجوی گفته است نمی دانست دعوت نامه ای که برایش آمده در چه رابطه ای بوده و وی ندانسته و نخواسته در این مراسم شرکت کرده است.

عضو پارلمان ایرلند جزئیات و چگونگی شرکت در این مراسم را توضیح بیشتر نداده و فقط به این اکتفا نموده که شرکت او در این مراسم یک اشتباه بوده و از همه عذرخواهی کرده است.

واقعیت این است که فرقه رجوی با دروغ، حقه بازی و در خیلی مواقع با استفاده از دلارهای آمریکایی برخی ها را خریده و وارد ماجراجویی های خود می کند؛ هر چند که برخی با دریافت دلار برای دقایقی در برنامه‌های آنها شرکت کرده و سخنرانی‌های رجوی پسند از خود ارائه می دهند ولی اغلب از ماهیت شیطنت های رجوی خبر ندارند.

خانم «جنیفرکارول مک نیل» عضو پارلمان ایرلند نیز ظاهرا از کسانی  می باشد که به تازگی از حقایق پشت پرده رجوی آگاه شده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30059

نوشته های مشابه