• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

دستپاچگی و وحشت سران سازمان مجاهدین از حضور خانواده ها

  • کد خبر : 3001
  • 22 ژوئن 2015 - 10:46

دستپاچگی و وحشت سران سازمان مجاهدین از حضور خانواده هاCamp-Liberty-Mojahedin-Khalq-100620158

زمانیکه سران سازمان مجاهدین اسرای جنگی و یا عناصری را که با نیرنگ جذب خود می کردند ، بعد از گذشت مدتی خبر فوت پدران و مادران آنها را به دروغ و نیرنگ می گفتند تا بتوانند ذهن آنها را نسبت به خانواده پوچ نمایند که نمونه بارز آن را در سال ۱۳۸۲ زمانیکه برادر حمیدمحمد آق آتابای برای ملاقات با برادرش به نزد او مراجعه نمود می توان اشاره کرد که در آن زمان حمیدمحمد هنگامی که برادرش عکسهای خانوادگی خودشان را به او نشان داد ، حمیدمحمد بلافاصله گفت که به من در اینجا گفته بودند که پدر و مادرم خیلی وقته فوت کرده اند و من از آنها ناامید شده بودم . البته نمونه های این چنینی بسیار زیاد بوده و سران تروریستی فرقه رجوی برای آنکه بتوانند احساسات عناصر خود را سرکوب نمایند ، دائما در مورد خانواده های آنها دروغ می گفتند و اخبار نادرست و گاها بسیار خبیثانه که همانند خبر فوق را به افراد می دادند تا آنها دیگر هیچ گونه امیدی برای بازگشت نداشته باشند .

البته از فرقه ایی که هیچ گونه انسانیت چاشنی کار ان نبوده و نیست نمی توان انتظار بیشتر از این داشت، همچنانکه در سالهای قبل نیز مشاهده نمودیم که چگونه خانواده های زندانیان سازمان مجاهدین در شرایط بسیار بد عراق ، به آن کشور مسافرت نمودند تا بتوانند برای چند لحظه حتی شده سایه فرزندانشان را ببینند که متاسفانه سران جنایتکار فرقه رجوی نه تنها به آنها چنین اجازه ای ندادند که هیچ بلکه با آنها بواسطه شستشوی مغزی که به فرزندان خانواده ها دادند ، با سنگ و چوب استقبال نمودند که هم اکنون در دومین دور عزیمت خانواده ها برای ملاقات با فرزندانشان نیز، سران کوردل سازمان مجاهدین چنین حرکتهای ضد انسانی از خود نشان دادند و در سایتهایی که مملو از اراجیف بوده ، به خانواده ها توهین نمودند و پدران و مادرانی را که فرسنگها راه پیموده اند تا بتوانند فرزندانشان را حتی به فاصله ۱۰ متری بتوانند ببینند را مزدوران اطلاعات معرفی می نمایند .

سئوالی که در ذهن هر انسان آزاده ایی که تصاویر خانواده ها را که در زیر آفتاب سوزان عراق به انتظار دیدار با فرزندانشان نشسته اند ، خطور می کند ایسنت که کدام یک از این پدران و مادران پیر و سالخورده برای سازمان تروریستی رجوی که عمری را به جنایت و آدمکشی گذرانده ، خطرناک می باشد که این چنین این ملعونان از حضور خانواده ها احساس خطر می کنند که داد و بیداد آنها تا هفت آسمان رفته ؟

مگر خواسته خانواده ها بغیر از دیدار با فرزندانشان چیز دیگری است که سران سازمان مجاهدین از روبرو نمودن عناصر خود با خانواده هایشان باک دارند و اجازه نمی دهند که چنین حرکت انساندوستانه ای انجام شود ؟

بحث آخر من خطاب به سران شیاد فرقه تروریستی رجوی است که شما که خانواده ها را منشا فساد می دانستید، پس چگونه در ویلپنت فرانسه عده ایی وطن فروش را بعنوان خانواده عناصرخود به تجمعات هیچ و پوچ خودراه دادیدوآنها را بعنوان خانواده عناصرخود به سناتورهای جنگ طلب آمریکایی و اروپایی معرفی می نمودید؟

سران سازمان مجاهدین باید بدانند که این موش و گربه بازی دیگر به پایان رسیده و تمام دنیا از اهداف شوم و بی هدف شما که تنها برای آسیاب دشمن و رژیم صهیونیستی آب می ریزید آگاه و مطلع می باشند و نیازی نیست که بیشتر از این از حضور خانواده ها برای ملاقات با فرزندانشان ممانعت نمائید. شما همان شیاطینی هستید که برای به ثمر رسیدن امیال خود و خوشگذرانی در پیش اربابان غربی خود ، حاضر هستید حتی اطفال بی گناه را نیز قربانی مطامع خود نموده و برای ارزوهای پوشالی خود از خون فرزندان نیز مایه بگذارید که کور خوانده اید و دیگر دست شما برای همگان رو شده و ان شاء الله در آینده ای نزدیک شاهد از هم پاشیدن سازمان سراسر دروغ و نیرنگ مجاهدین خواهیم بود . ان شاء الله .

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3001