• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

افشاگری منصور براهویی: مسعود رجوی می گفت از جان و خانواده بزنید تا مریم رئیس‌جمهور شود

  • کد خبر : 29939
  • 19 می 2021 - 12:01

در فرقه رجوی برای اینکه افراد با هم رابطه نداشته باشند هر بار به بهانه های مختلف، ضوابطی خاص تعیین می کردند.

به گزارش فراق، آنها می خواستند از این طریق طریق کنترل کامل افراد را به دست بگیرند. در اینجا می خواهم به چند نمونه از این ضوابط جنایتکارانه فرقه رجوی اشاره مختصری کنم.

یکی از این ضوابط، ممنوعیت ورزش فردی بود. فرماندهان فرقه رجوی بعد از اینکه تعداد زیادی از افراد در اشرف فرار کردند و خودشان را به یگان آمریکایی ها که آنجا مستقر بودند، رساندند به بهانه های مختلف ورزش فردی را ممنوع و به افراد ابلاغ کردند.

یکی دیگر از ضوابط این بود که افراد بدون اجازه فرمانده قرارگاه حق خارج شدن از مقر را نداشتند. فقط فرماندهان مجاز بودند به هر کجا که دلشان می خواست تردد کنند اما افراد رده پایین حق و اجازه خروج را نداشتند.

یکی دیگر از ضوابط جنایتکارانه فرقه رجوی اجازه ندادن به افراد برای مراجعه به دکترهای متخصص عراقی بود. فرقه رجوی به همین دلیل باعث مرگ افراد زیادی شد و با فریب کاری مدعی شده بود که دولت عراق اجازه دسترسی بیماران را برای درمان نمی دهد که تماماً دورغ بود. هر کسی که در لیبرتی و اشرف جانش را از دست داد باعث مرگش مستقیم فرقه رجوی بود.

من خودم شاهد بودم که دکترهای عراقی چقدر انسان های با شرفی بودند و بسیار محترمانه و دلسوزانه با افرادی که بیمار بودند برخورد می کردند ولی فرقه سعی می کرد  با دروغ و فریبکاری واقعیت ها را بپوشاند و مرگ افرادی که بیمار بودند را به گردن دولت عراق و دکترهای عراقی بیندازند.

مسعود و مریم رجوی بارها در نشست ها و پیام هایی که ارسال می کردند می گفتند که برای رسیدن هدف ( بردن مریم به تهران و به قدرت رسیدن رجوی) شما باید بیشتر و بیشتر قیمت بدهید و از جان و زندگی و خانواده خودتان بزنید تا مریم بشود رییس‌جمهور. اگر شما قیمت ندهید به درد چه می خورید. و علنا می گفت تنها رسالت و ارزش شما فدا شدن در این راه است که در این صورت رستگار می شوید. این ماهیت واقعی مسعود و مریم رجوی بوده و هست و تا همه افراد را به کشتن ندهند دست از این جنایت ضد بشری بر نخواهند داشت.

یادداشت از: منصور براهویی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29939