تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

عید سعید فطر، عید شکرانه تزکیه نفس را تبریک عرض می کنیم

  • کد خبر : 29891
  • 13 می 2021 - 8:40

ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و ماه گشایش درهای رحمت و بخشایش الهی بود که در میعادگاه فطر به پایان رسید تا زنگار معصیت را از دل های پاک بندگان زدوده و به نور ایمان جلایی دوباره ببخشد.

عید فطر هنگامه نزول فضل و رحمت پروردگار بر مؤمنانی است که به مرتبه تقرب و کسب رضایت حق نایل آمده اند و با بازگشت به فطرت پاک انسانی خود در پرتو آیات نورانی قرآن و نیایش در شب های قدر و اظهار بندگی به درگاه معبود پس از یک ماه خودسازی شکر او را به جای می آورند که نعمت هدایت را بر آنان ارزانی داشته و امت اسلام را به برکت این هدایت، برتری بخشیده است.

خداوند متعال را سپاس می گوییم که توفیق اظهار ایمان و خلوص در بارگاه احدیتش را در این ماه عزیز نصیبمان کرد تا با روزه‌ داری در این ماه پربرکت، بار دیگر با میهمان شدن بر خوان بزرگ نعمت و دریای بیکران الطافش به آرامشی وصف‌ناشدنی دست یابیم.

فرا رسیدن عید سعید فطر، عید شکرانه تهذیب و تزکیه نفس را به تمامی همراهان همیشگی فراق به خصوص خانواده های چشم انتظار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال می خواهیم که بهترین سرنوشت ها را برای بندگان صالح خویش مقدر فرماید و همواره ما را در راه عبودیت خویش و خدمت به خلق یاری نماید.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29891