• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

باند تروریستی رجوی ، تشکیل جبهه ی فراگیر ضد تروریزم میدهد!

  • کد خبر : 2980
  • 18 ژوئن 2015 - 9:21

باند تروریستی رجوی ،

تشکیل جبهه ی فراگیر ضد تروریسم میدهد!5885496078_9fcaa7ec71_b

قرار بود که میتینگ ملون وکارناوال گونه ی ویلپنت پاریس که در۲۳ خرداد برگزار شد ، چاره ی همه ی دردها باشد وبا تبلیغات وجنجال سازی های عظیمی که بنفع این میتینگ براه انداخته شد، هرانسان ساده ای باین نتیجه می رسید که مشکلات داخلی ما ایرانی ها وهمینطور منطقه با تدبیر رجوی حل خواهد شد وبدین جهت، تصور نمی رفت خانم رجوی مجبور باشد که عجولانه تدارک یک کنفرانس را با شرکت ” السابقون ” در مقر خود بدهد که اینطوری نشد و این خانم مجبور شد که بلا فاصله وبدون اینکه اجازه دهد حنجره اش استراحت لازم را کرده باشد وتنها درفاصله بین دو آرایش وتعویض لباس وجواهرات و تغییر دکوراسیون ، دوباره گروهی از شخصیت های “عموما سابق” را به کاخ خود در اوور دعوت کند تا با برگزاری یک کنفرانس، هم فن بیان خود را تقویت بیشتری کنند وهم چیزی بدست آورند که به زخم زندگی شان بزنند وهم مرهمی بردرد دل های اوباشد که برخورد لاقیدانه ی مردم ایران وحتی اپوزیسیون این جراحات را بوجود آورده است!

با این ملاحظه ، بعضی ها ومهمتر ازهمه ی آنها اسرای لیبرتی که ساده لوحانه فکر میکردند نسخه ی تمام دردهای خود را در کنفرانس ویلپنت بدست آورده اند، با این حرکت عجولانه ی خانم رجوی دریافتند که هنوز کارها به این سادگی نیست که درتصورات ساده لوحانه بوده است!

بدین ترتیب معلوم شد که احتیاج مجدد به این کنفرانس های پایان ناپذیر هنوز وجود دارد. کنفرانسی که که صدها مشابه اش قبلا برگزار شده وکشکی را به خانم رجوی نداده اند که بسابد و سربی کلاه ساکنان لیبرتی ، همانگونه بی کلاه مانده است!

بااین مقدمه به اصل مطلب که بیانیه ی شورای ملی؟! مقاومت است میپردازیم که مطلبی باعنوان “مریم رجوی: راه‌حل بحران خاورمیانه، خلع‌ید از رژیم ملاها در تمام منطقه و سرنگونی آن در ایران است”، دروبسایت خود وسایر رسانه های اقماری آورده و درآن میخوانیم:

” روز یکشنبه ۲۴خرداد (۱۴ژوئن) خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، در کنفرانسی تحت عنوان «خاورمیانه در آتش افراطی‌گری دینی- نقش مخرب رژیم ایران، ریشه‌ها و راه‌حلها» با شرکت شخصیتهای سیاسی از کشورهای مختلف جهان به‌ویژه کشورهای عربی و اسلامی، گفت: استراتژی آمریکا در مقابله با گروه داعش، به نتیجه‌یی نرسیده است زیرا منشأ اصلی بنیادگرایی یعنی رژیم ایران را نادیده گرفته و بر دخالت آن در عراق و سوریه چشم بسته یا با آن همراهی کرده است. رژیم ایران، مسلح شدن و قدرت‌گرفتن نیروهای ملی و عشایر عراقی را که تنها راه خروج عراق از بن‌بست کنونی است را برای خود صدبار خطرناکتر از داعش می‌داند و به هر ترتیب از این کار جلوگیری می‌کند “.

دراین مورد باید ازاین خانم پرسید که اساسا چرا آمریکا احتیاج به مقابله با داعش داشته است تا استراتژی اش هم شکست بخورد؟! مگر اسناد منتشره توسط ” اسنودن ” گروه توحید ، مجله ی اشیپیگل آلمان و… نشان نداده که این گروه بشدت مرموز دست ساز سرویس های آمریکا واسرائیل بوده که سرانجام توسط اردوغان ، سعودی ها و بعضی ازشیوخ مرتجع منطقه شارژ وتجهیز شده اند؟!

یاداوری این نکته لازم است که متوسط حملات هوایی روزانه ی آمریکا در جنگ با عراق ۶۰۰پرواز بوده وحال آنکه دررابطه با داعش فقط ۱۴ بار و آنهم برای خالی نبودن عریضه بوده ومخصوصا که بعضی ازاین حملات باقصد هلی برد آذوقه ومهمات برای داعش وزمانی برای جلوگیری ازتعرض رزمندگان داوطلب عراقی بوده است!

دیگر اینکه فراموش نکنید که آمریکا قبل از اینکه مجبور به ترک عراق گردد، با سران این عشایر انقلابی شما مذاکرات مفصلی انجام داده وقراردادهای سری به امضاء رسانده وجا پای خود را در بین اینها باقی گذاشته بود واین عشایر انقلابی درزمان حمله ی داعش بفرموده عمل کرده ودرکنار خیانت فرماندهان ارتش ۲۵ میلیاردی عراقی که دست ساز آمریکا بوده، ازکمک های مستقیم وغیر مستقیم به داعش خودداری نکردند .

با این وجود، شما نقص استراتژیکی قابل توجهی در کارهای آمریکا دراین مورد نمیتوانید ببینید وبهتر بود که حرف اصلی خودرا که مسلح کردن بعثی ها وایجاد مجدد حکومت بعث عراق و ایجاد فرصت برای بازگشت شما به دوران طلائی تان را از ارباب میخواستید واینهمه چند پهلو حرف نمیزدید!

برابر اعلام وبسایت شورا، ” السابقون ” شرکت کننده دراین کنفرانس بقرار زیر بوده اند:

” در این کنفرانس که در مقر شورای ملی مقاومت در اورسور اواز در شمال پاریس برگزار شده بود شخصیتهای سیاسی از ۲۵ کشور شامل مصر، فلسطین، عراق، اقلیم کردستان عراق، عربستان، لبنان، اردن، سوریه، الجزایر، تونس، مراکش، کویت، بحرین، یمن و همچنین آمریکا، استرالیا، کانادا، پاکستان، تاجیکستان، هندوستان، نروژ، ایسلند، دانمارک، پرتغال مالدیو و ایران شرکت کرده بودند. سید احمد غزالی و انیسه بن عامور نخست‌وزیر و وزیر سابق از الجزایر، محمد العریبی، وزیر خارجه سابق مصر، و هدی بدران، رئیس سابق اتحادیه زنان عرب از مصر؛ بسام العموش وزیر سابق و سفیر سابق اردن در ایران، خانم ربیحه ذیاب، پارلمانتر و وزیر زنان سابق از فلسطین، نجیمه طای طای وزیر سابق آموزش و پرورش از مراکش در میان سخنرانان بودند “.

درادامه ی سخنان حکیمانه ی ؟! این خانم آمده است:

” دو اشتباه محاسبه کشورهای منطقه در سالهای گذشته بیشترین کمک را به حکام تهران کرد. اولاً این‌که گویا با مدارا با این رژیم می‌توان از دخالتهای آن جلوگیری کرد، ثانیاً این تصور که گویا ابتکارعمل مقابله با رژیم ایران باید در دست آمریکا باشد. این دو اشتباه منطقه را از یک اتحاد عمل ضروری با مقاومت ایران محروم کرده و تواناییها و ظرفیتهای منطقه در مقابله با تاخت و تازهای تجاوزکارانه رژیم ایران را بی‌اثر کرده بود “.

من نظر این خانم محترمه را بصورت ساده ی زیر فرمول بندی میکنم:

۱- آمریکا بجای مذاکره با دولت ایران، به این کشورحمله کند!

۲- دراین حملات نظامی، باند رجوی را بعنوان مزدور خود برسمیت شناخته و زمام امور ایران را بدست این گروهی بسپارد که در اداره ی ۵۰۰۰ عضو وامانده ودست به جنایات متنوع ومتعددی برعلیه آنها زده است!

این خانم چون همیشه متکلم الوحده بوده و اعضای شستشوی مغزی شده ی تشکیلات تماما اورا تایید کرده اند، بدعادت شده وانتظار دارد که دولت آمریکا هم با آنهمه کارشناس وبهره وری از۱۷ سازمان اطلاعاتی و… ، سخنان بی مایه ی اورا گوش داده ودستوراتش را بدون چون وچرا بپذیرد!

خوب! شما خواننده ی عزیز مثل من باین نتیجه نمی رسید که این خانم درحالت هپروت بسر میبرد؟!

سایر حرف های این بانوی محترمه ، شامل رهنمودهایی است که درمورد ضرورت سرنگونی رژیم سوریه وسرکوب مردم یمن صادر شده و درانجام این مهم، وظایفی بعهده ی آمریکا گذاشته شده،که شرط لازم وکافی اش در همآهنگی با باند رجوی توصیه قرارداده شده وحکومت ایران باید خوشحال باشد که با چنین اپوزیسیون بی نظیر وکم عقلی مواجه است!

حمید

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2980