تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

راز برجسته سازی حضور مریم رجوی در فرانسه: ویزای چندروزه سندی بر تایید حکم اخراج مریم رجوی از اروپا

  • کد خبر : 29702
  • 02 می 2021 - 10:44

افشای اسنادی از ویزای مدت دار مریم رجوی برای سفر به فرانسه، علت برجسته سازی این سفر توسط سایت های فرقه رجوی را آشکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، سران فرقه جنایتکار رجوی به منظور اینکه حکم اخراج مریم رجوی از فرانسه را لاپوشانی نمایند، سعی کردند با استفاده از تاکتیک برجسته سازی رسانه ای، سفر اخیر وی به فرانسه را نوعی آزادی بی قید و بند مریم رجوی برای تردد بین کشورهای اروپایی، وانمود کنند.

غفور فتاحیان، عضو جداشده از فرقه رجوی در این باره نوشت: این فرقه همان فرقه ای است که دولت فرانسه پاسپورت و کارت پناهندگی سرانش از جمله مریم و اطرافیانش را باطل نموده و آنها را اخراج کرده است. اکنون مریم، شوهر سابقش و همه مسئولان فرقه که در گذشته ساکن فرانسه بودند، کارت های پناهندگی و پاسپورت پناهندگی دولت آلبانی را گرفته اند و برای رفت و آمد به فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی باید ویزای موقت بگیرند؛ چنانکه مریم رجوی برای پیام عید نوروز موقت و با ویزا به فرانسه آمد و تند تند تمام کارهایش را در این مدت کوتاه انجام داد. پیام نوروزی، جلسه شورا و تماس با لابی های فرانسوی اش و برنامه اخیر ماه رمضان با ویزای موقت انجام گرفت و او باید سریع به آلبانی برگردد مگرنه دولت فرانسه گوشش را گرفته و به جنوب اروپا پرتاب می کند. به همین علت هم بود که سایت های فرقه هنگام پیام نوروزی و جلسات و برنامه های دیگر صد بار تکرار می کردند که مریم در پاریس و در اورسوراواز است و روی دیوار جلوی دوربین هم می نوشتند «اورسوراواز» که این کارشان هم بی سابقه بود. آنها دقیقا می خواستند با مردم فریبی و توهین به شعور مخاطبان وانمود کنند که مرمی رجوی آزادانه می تواند هر وقت بخواهد بین آلبانی و فرانسه تردد کند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29702