• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

موج جدید جدایی از فرقه رجوی به راه افتاده است / سران فرقه رجوی در مرداب نابودی دست و پا می زنند

  • کد خبر : 29674
  • 29 آوریل 2021 - 9:15

مدتی است که موج جدید جدایی از فرقه تروریستی رجوی شروع به حرکت نموده و مریم رجوی سراسیمه به دنبال راهکاری برای جلوگیری از آن است.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این روزها درون تشکیلات فرقه رجوی به شدت بحران زده شده و سران فرقه نیز در مرداب نابودی و ریزش نیرو دست و پا می زنند.
سران فرقه رجوی برای جلوگیری از این موج فزاینده، نشست های درونی و غسل های هفتگی را کم نمودند و سعی دارند نیروها را با موضوعاتی پیش پا افتاده چون تعهد نامه و تماشای فیلم سرگرم نمایند.
اغلب اعضای باقی مانده در فرقه رجوی دیگر صبرشان لبریز شده و فهمیده‌اند که تمام حرف های رجوی بر اسب دروغ سوار است اما به جهت شرایط جسمی و سنی متاسفانه توانایی و جرات بیرون آمدن را از دست داده اند.
اینکه تاریخ مصرف این فرقه تروریستی تمام شده بر کسی پوشیده نیست اما باید منتظر ماند و دید که این اسیران کمر همت خود را بسته و دنیای آزاد قدم می گذارند یا خیر؟
اغلب خانواده های این اعضا می خواهند عزیزانشان در هر کجای دنیا غیر از آن مقر شیطانی آزادانه زندگی نموده و بتواند با آنها به راحتی ارتباط بگیرد.
روند فرارهای روزانه و هفتگی نیز این نوید را به خانواده ها می دهد که روزهای فراق دیگر رو به پایانی نهاده اما آنچه در این میان مهم است تلاش بیش از پیش خانواده ها از طریق فعالیت رسانه ای برای آگاهی بخشی به این اسیران می باشد.
خانواده های اسیران گرفتار در فرقه رجوی نباید ناامید شوند و مطمئن باشند که صدای آنها شنیده شده و در نجات عزیزانشان کارساز است؛ خانواده ها به یقین در آینده نزدیک نتیجه تلاش هایشان را خواهند دید.

گزارش از: محمدجواد نوع پرور
انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29674