• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

افشاگری «منصور براهویی» از تضادهای موجود در شعار ۱۰ ماده‌ای رجوی: هیچ وقت حقوق برابر در فرقه رجوی ندیدم

  • کد خبر : 29604
  • 19 آوریل 2021 - 13:04

منصور براهویی، عضوی که به تازگی از فرقه رجوی اعلام جدایی رسمی نموده طی یادداشتی به افشاگری از تضادهای موجود در فرقه رجوی پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، وی در این یادداشت که توسط نجات یافتگان در آلبانی منتشر شده به یکی از جنایت‌های فرقه رجوی که در طول ۳۰ سال مشاهده نموده، اشاره کرده است.

فرقه رجوی با فریبکاری در برنامه ده ماده ای شورای ملی ضد مردمی خود مدعی حقوق و برابری زن و مرد شده است! چیزی که با آنچه من در طول مدت ۳۰ سال از نزدیک مشاهده کردم هیچ تطابقی ندارد. همه این حرف ها دروغی بیش نیست چراکه من که خودم از نزدیک شاهد نابرابر های زیادی در فرقه رجوی بودم. هیچ وقت حقوق برابر در تشکیلات فرقه رجوی ندیده ام و هر چه مشاهده کردم نابرابری مطلق در فرقه رجوی بود و بس.

مریم و مسعود رجوی هر کدامشان یک بچه داشتند. آنها غذایشان ویژه بود، در بهترین خانه ها با بهترین امکانات زندگی می کردند. همچنین فرزندان مسئولین بالای سازمان از جمله عباس داوری با اسم مستعار رحمان، احمد واقف و سایر مسولین بالای فرقه رجوی در خانه های شیک و با بهترین امکانات زندگی می کردند و بهترین ماشین ها را در اختیار داشتند.

اما طرف دیگر اسیران جنگی من و دوستانم بودیم که از هیچ حقی برخوردار نبودیم. حتی حق بیان کردن حقایق را نیز از ما گرفته بودند. این در حالی بود که فرقه رجوی در برنامه ۱۰ ماده ای خود جهت ژست سیاسی و فریب افکار عمومی مدعی آزادی بیان برای همگان شده بود؛ ما این را به عینه  در عمل دیدیم و با گوشت و پوست لمس کردیم که همه چیز هایی که فرقه رجوی و شخص مسعود رجوی و مریم رجوی مدعی آن بودند مزخرفاتی بیش نبودند.

زمانیکه آقازاده‌های خودشان از فرقه جداشدند در همین کشور آلبانی همه امکانات و پول در اختیار آنها قرار دادند و بعد هم به کشورهای اروپایی منتقل کردند و آنجا هم امکانات و پول بی حساب و کتاب(فراوان) سهم این آقازاده‌ها بود.

اما فرقه رجوی که در نوشتار مدعی حقوق برابر و برابری و حق مساوی برای همه است برای ما نه تنها کاری انجام نداد بلکه با توطئه و فریبکاری رابطه کمیساریا و رمسا را برای همیشه با ما قطع کرد. بعد سرکرده فرقه مسعود رجوی و مریم رجوی پیام تبریک هم دادند و جشن هم گرفتند.

بله باند رجوی که با ما به پاس اینکه ۳۰ سال از عمر مان را برای خدمت به این فرقه جنایتکار از دست دادیم چنین کرد. باید بگویم که شما جنایتکاران هیچ وقت به حاکمیت نخواهید رسید.

برنامه ده ماده ای تان بدرد عمه تان می خورد چون  الان طرف حساب شما جنایتکاران، ما اسیران جنگی هستیم که خواب را ازچشم شما خواهیم گرفت. شما دیگر قادر نیستید مردم ایران را فریب بدهید.

تف بر شما بی شرف های کثافت که در حق ما اسیران جنگی چنین کردید. وشما هموطنان و دوستان گرامی خارج ازکشور اگر تا الان شناختی از جنایت‌های فرقه رجوی نداشتید و فریب مزخرفات مریم رجوی را خوردید به عنوان  کسی که ۳۰سال از نزدیک شاهد ترفندها و جنایت‌های این فرقه بودم، از شما می خواهم که این فرقه جنایتکار و ضد بشر را بیشتر بشناسید و پول و امکانات خودتان را که با زحمت بدست می آورید به این فرقه بدنام ندهید.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29604