تاریخ : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ Sunday, 16 January , 2022

سؤال یک دانشجو از فرقه تروریستی رجوی: آن زمان که خون مردم بی‌گناه را در خیابان‌ها می ریختید نگران نبودید؟

  • کد خبر : 29562
  • 17 آوریل 2021 - 10:23

پس از انتشار خبر پیش‌نویس نهایی سند «برنامه ۲۵ ساله همکاری های جامع ایران و چین» قراردادی که صدای خیلی از مقامات آمریکایی و صهیونیستی از جمله جوبایدن رئیس جمهور آمریکا را هم در آورد، شایعات زیادی از سوی فرقه رجوی در رسانه‌های رسمی و کاربران آن‌ها علیه این سند در فضای مجازی منتشر شد.

کاملا معلوم است که آنها طبق یک جریان سازماندهی شده از واژه هایی مانند ترکمانچایی دیگر؛ مستعمره شدن ایران و …  استفاده کردند تا با احساسات مردم بازی و کشورمان را در اذهان عمومی تحقیر کنند.

فرقه رجوی با رهبری مریم رجوی که سال هاست تمام تلاش خود را برای ناامید کردن مردم از کشورمان کرده اند این روزها هم ساکت ننشسته و تلاش خود را برای تخریب و تحقیر این قرار کردند؛ قراردادی که هیچ طلاعی از آن ندارند اما باید یک سوال از این تروریست ها پرسید که آن زمان که در خیابان های ایران مردم و هموطن های خود را به رگبار می بستید آن زمان که با صدام هم پیمان شدید و به کشور خود حمله ور شدید به فکر مردم و منافع کشور نبودید الان به فکر افتادید؟

شما که لیست خیانت هایتان به ایران و ایرانی سال هاست زبان زد عام و خاص است با چه رویی بازهم برای این مردم که خونشان را در کف خیابان ها ریختید ابراز نگرانی می کنید.

مسلم خلخال

دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات پیشرفته

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29562