تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

وادار شدن یکی از اعضای گرفتار در فرقه رجوی به تماس با خواهرش و فحش دادن به خانواده

  • کد خبر : 29554
  • 15 آوریل 2021 - 10:21

فرقه سرکوبگر رجوی یکی از اسرای گرفتار در فرقه را وادار به تماس با خانه خواهرش در ایران کرد تا از رفتارهای برادر و مادرش برای نجات وی گلایه نموده و به آنها فحش دهد.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در این تماس فرد اسیر گفته است به جهت اینکه رفتارهای خانواده اش موجب ناراحتی مریم رجوی گردیده، می خواهم که دیگر کاری با من نداشته باشید تا زندگی خودم را بکنم.
فعلا از انتشار نام این فرد معذوریم اما لازم به ذکر است این اقدام ها در مقابل وحشت از تاثیر صدای خانواده ها در رهایی اعضای گرفتار توسط باند شیاد رجوی انجام می شود.
فعالیت های مادری دل سوخته و برادری که در حسرت دیدار است چگونه باعث سرشکستگی فرد در فرقه رجوی شده است؟ به جز مغزشویی و تحت فشار قراردادن تشکیلاتی چگونه یک فرد می تواند پس از سال ها دوری از خانواده چنین سخنانی را بر زبان بیاورد؟
به نظر می رسد این اقدام ها به صورت سازمان یافته در دستور کار تشکیلاتی قرار گرفته باشد تا خانواده ها را از پیگیری وضعیت فرزندانشان ناامید کنند.
لذا ضرورت دارد خانواده های چشم انتظار از این دسیسه آگاه بوده و با استفاده از فرصت موجود حرف های دلشان را به آنها بزنند.
این موضوع دقیقا همان چیزی است که رجوی می خواهد در توهم خود برای ایران فردا ترسیم کند، یعنی کاشتن بذر تنفر، خشم، نفرت و بی عاطفگی اما خانواده ها با این رفتارها کوتاه نمی آیند و قسم خورده اند تا زمانی که فرزندانشان را آزاد و رها نسازند از مبارزه با فرقه گرایی دست برندارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29554