تاریخ : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022

اقدام تروریستی فرقه مجاهدین علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش حوریه محمدی محکوم است

  • کد خبر : 2942
  • 15 ژوئن 2015 - 10:37

اقدام تروریستی فرقه مجاهدین

علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش حوریه محمدی محکوم است

BoyCott-Teror -Rajavi

 

براساس اخبار دریافت شده از خبرنگار ایران قلم در پاریس، فرقه تروریستی مجاهدین اقدام به تهاجم خشونت طلبانه و تروریستی علیه آقای مصطفی محمدی و خانم هوریه محمدی ( پدر و خواهر سمیه محمدی ـ اسیر در فرقه مجاهدین ) و وکیل این خانواده کرده است. خوشبختانه با اقدام به موقع پلیس عامل فرقه رجوی دستگیر شده است و مراحل قانونی در حال پیگیری می باشد. این اقدام تروریستی در حالی صورت گرفته است که آقای مصطفی محمدی درنوشته مکتوبی روز قبل اعلام کرده بود که:

” سالهاست که به عراق می روم تا دیداری با دخترم داشته باشم ولی مسعود رجوی اجازه نمی دهد با سمیه به دور از چشم ماموران امنیتی  ملاقات داشته باشم. اینک با دخترم هوریه به فرانسه آمده ام و جلوی پایگاه نظامی مجاهدین در اوروسواز تحصن می کنم. یا مسعود رجوی با من در مورد سمیه مناظره کند و یا با سمیه در بیرون از اورسورواز دریک محیط آزاد ملاقات داشته باشیم.این حق طبیعی هر پدر و مادری است که با فرزندانش دیدار داشته باشد. “

بعد از این اقدام تروریستی گماشته های مسعود رجوی ، آقای مصطفی محمدی و خانم هوریه محمدی به بیمارستان منتقل شده اند . عکس های منتشر شده Rajavi-cult-terror-Paris-20153-576x1024از خانواده محمدی حاکیست که به شدت آنها مورد ضرب و جرح شدید قرار گرفته اند. ما خانواده های اسیران فرقه رجوی و حامیان حقوق بشر ضمن محکومیت این اقدام تروریستی رجوی یادآوری می کند که خانواده های قربانیان اسیر در فرقه مجاهدین، جداشدگان و منتقدان مجاهدین علیرغم تهدیدات فرقه وسرکوب ، شانتاژ و حمله های فیزیکی و ترور شخصیت از سوی عوامل این جریان تروریستی ، ماهیت واقعی این فرقه که سرانش همواره سعی داشته اند آن را در پس پشت شعارهای فریبنده بپوشانند بیشتر و روشن ترآشکار کرده و خواهند کرد . مسعود رجوی بیشتر از هر کسی ازخانواده ها و اعضای جداشده می ترسد، ترس از افشای زاویه های تاریک تشکیلات مجاهدین ضد خلق و ضد ایرانی، صدای افشاگرانه جداشدگان فرقه رجوی نقشه های شوم و اهداف پلید سران جنایتکار این فرقه را نقش برآب کرده و خواهد نمود.

گسترش فعالیتهای خانواده های قهرمان قربانیان اسیر در فرقه مجاهدین ، از جمله خانواده محمدی ، و جداشدگان در اروپا،  و تأثیراقدامات آنها در افشای ابعاد جنایات فرقه تروریستی رجوی در افکار عمومی و محافل سیاسی اروپا اکنون راه نفس این فرقه مرتجع را بسته است . به امید آنکه آزادگان و سازمانهای تلاشگر حقوق بشر آنها را بیشتر یاری نمایند و به امید آنکه در آینده ای نزدیک رجوی ها در دادگاهی منصفانه و علنی محاکمه شوند تا پرده های بیشتری از اسرار این دژخیمان برداشته و جنایتهای دیگر آنها افشا و بگوش جهانیان برسد و پاسخگوی کارنامه سیاه و سراسر خیانت خود باشند .

منبع: ایران قلم

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2942