• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه

  • کد خبر : 2936
  • 13 ژوئن 2015 - 14:19

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی

علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سوراواز فرانسه

(آقای محمدی هنوز در بیمارستان است)Mostafa-Mohamadi 2015

دیروز عصر آقای مصطفی محمدی همراه با دختر و وکیل خود به درب اردوگاه اور سوراواز مقر مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی مراجعه و خواهان دیدار با سمیه دخترش که در اسارت فرقه رجوی داعشی می باشد می شود ..!

تروریستهای آموزش دیده  گارد جمهوری و فدائیان صدام ملعون مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دستور مریم قجر به آقای محمدی و دختر ایشان حوریه و وکیل آقای محمدی که همراه وی بود حمله و ایشان را مورد ضرب و شتم قرار می دهند و پلیس مداخله می کند و آقای مصطفی محمدی و دختر ایشان را از چنگ تروریستهای وحشی رجوی داعشی نجات می دهد و به خاطر ضرب و شتم شدید آقای محمدی به همراه دخترش با آمبولانس به بیمارستان منتقل می شوند و تا الان در بیمارستان بستری می باشند . خبر تکمیلی به محض دریافت از آقای محمدی به اطلاع خواهد رسید .

جا دارد از اینجا اعلام کنم مریم قجر به پشتوانه سفارت خانه های اسرائیل و عربستان و سرویسهای اطلاعاتی موساد و کشورهای مرتجع عرب دانشمندان هسته ای را در داخل ایران ترور کردند با همان پشتوانه و البته در اروپا با پشتوانه دلارهای خونین با دست باز و حتی جلو چشم پلیس به ترور جدا شده ها و افشاء کننده های ماهیت رجوی داعشی اقدام کرده  اند.

از مقامات امنیتی کشوهای اروپائی بطور خاص فرانسه در خواست می کنیم

جلو تروریستهای داعشی,کرواتی که در مقراین فرقه خطرناک ودر خانه های امن مستقر شده اند رابگیرند وگرنه تروریستهای رجوی داعشی سنگ فرش خیابانهای پاریس و … را به خون قربانیان این فرقه رنگین خواهد کرد .

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، پاریس، سیزدم ژوئن ۲۰۱۵Mostafa-Mohamadi 2015 -

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2936