• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

حمایت آمریکا از تروریست‌هایی مانند رجوی و بن‌سلمان تاریخ انقضا دارد

  • کد خبر : 28952
  • 02 مارس 2021 - 11:59

در سال ۲۰۱۸ خبرهایی در سایت های سراسر دنیا درج شد که واکنش های جهانی را برانگیخت.

این خبر حاکی از قتل روزنامه نگار و منتقد عربستانی مقیم آمریکا بود که در خاک ترکیه و در داخل کنسولگری عربستان توسط قاتلین عرب انجام شده بود و در آن زمان دولت ترکیه به شدت دنبال محکوم نمودن جهانی ولیعهد عربستان یعنی بن سلمان بود اما در آن زمان به دلیل حمایت ترامپ از او این کار به بایگانی ها سپرده شد و تنها در سالگرد خاشقچی بود که دوباره یادی از روند قتل او صورت می گرفت!

تا اینکه امروز ورق برگشت و دولت جدید ایالات متحد به صراحت در مورد مقصر اصلی این واقعه بیانیه صادر نمود و عنوان کرد که قتل خاشقچی بر اساس دستور مستقیم محمد بن سلمان انجام گرفته که در همان زمان نیز توسط دستگاه های اطلاعاتی آمریکا کشف شده بود ولی برای سوءاستفاده از این موضوع به حالت مخفیانه نگه داشته می شد که دولت قبلی برای آنکه بتواند رژیم سعودی را در منطقه خاورمیانه همراه خود نگهدارد و همچنین بازار خوبی برای فروش تسلیحات داشته باشد این کار را کرد .

حال خارج از مسائل قتل خاشقچی و تمام استفاده های ابزاری ترامپ از این مسئله ، در یک نگاه کوتاه می بینیم که سران دول حامی تروریسم برای استفاده بهینه از تروریستها با آنها به هر نحوی کنار می آیند و از آنها حمایت می کنند. سازمان تروریستی مجاهدین خلق نیز یکی از همین ابزارها می باشد که با وجود اسناد معتبری در زمینه تروریست بودن این سازمان که شامل ترور ۱۷۰۰۰ انسان بی گناه و همچنین اسارت ذهنی ده ها نفر در حال حاضر و خیلی از اعمال شنیع غیر انسانی مانند فروش کودکان و یا قاچاق مواد مخدر و امثال آن است ، بازهم دول اروپایی و غربی از این سازمان منسوخ شده حمایت می کنند که خود دلیلی بر بی قانونی جهان و حمایت آشکار از تروریسم است.

سران سازمان تروریستی مجاهدین خلق که دست آنها به خون ملت ایران و مردمان کشور عراق آلوده می باشد، از همان اوان انقلاب با ترور مستشاران آمریکایی وجود کثیف خودشان را برملا نمودند و بعد از آن نیز با ترور و آدمکشی های فراوانی که انجام دادند جایی در دل ملت نداشته و ندارند. ولی این حامیان تروریسم هستند که همچنان بخاطر استفاده سیاسی آنها را همانند عروسکهای خیمه شب بازی مشغول نگه داشته اند .

سازمان ضد مردمی مجاهدین خلق نیز همانند محمد بن سلمان قاتل تاریخ مصرفی دارند که مدتهاست از انقضاء آن گذشته ولی دولت های غربی که در افکار خود از آنها بعنوان اهرم فشار بر کشورمان استفاده می کنند ، اطلاع ندارند که این جنس پوسیده در پیش مردم عزیز کشورمان دیگر جایی ندارد و هیچ کس تره ای برای آنها خرد نمی کند .

امروز محمد بن سلمان و فردا سازمان ضد مردمی مجاهدین خلق و این هیچ وقت دیر نخواهد بود و ان شالله به زودی شاهد متلاشی شدن این سازمان تروریستی خواهیم بود .

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز گلستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=28952