• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

مسعود رجوی، دجال زمانه

  • کد خبر : 28936
  • 28 فوریه 2021 - 10:24

حضرت علی علیه السلام در تاریخ بشریت جایگاه ویژه ای دارد. شخصیت بسیار والای امیر المومنین، حضرت علی (ع) برای تاریخ نویسان هم مشغله بسیاری ایجاد کرده و هر چه می نویسند تمام شدنی نیست، زیرا امام علی یک انسان کاملا رها از قید و بندهای دنیا طلبانه بود.

اما در این میان فرقه رجوی همواره تلاش می کند با سوء استفاده از نام مبارک ایشان خود را رهرو جدی آن حضرت قلمداد کند.

این ترفند رجوی در تمام سال هایی که ما خانواده ها او را شناخته ایم، ادامه داشته است.

رجوی برای ساختن ذهن هایی که فقط به او فکر کنند دست به سلسله ای از اقدامات عجیب زده است که هر کسی با شنیدن آن متحیر می گردد.

بارزترین این اقدامات ایجاد یک طرح شیطانی با نام انقلاب ایدئولوژیک بود که تحت آن اقدامات متناقض بسیار زیادی را انجام داده و می دهد.  باید اعتراف کنیم که رجوی هم اکنون نمایندگی رسمی دجال را بر عهده دارد.

جهت اطلاع دوستان عرض کنم که منظور از دجال، کسی است که به اسم امام زمان مدعی امامت می باشد.

ما هم اکنون با چنین پدیده ای مواجه هستیم. یک عنصر پلیدی که با سوء استفاده از نام ائمه اطهار و معصومین تلاش می کند که به حاکمیت دسترسی داشته و قدرت را به چنگ آورد. چنین فردی بی تردید برای جهان خطرناک خواهد بود.

تمام شواهد و مستندات حاکی از این است که رجوی در طول این ۴۲ سالی که از انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران می گذرد ثابت کرده به هیچ ارزشی معتقد و مومن نیست به جز چیزهایی که خودش مبتکر آنها می باشد. آنچه که او تلاش می کند به دست بیاورد قدرت است و لاغیر. آنچه برای رجوی مهم است فقط و فقط خودش است. هیچ عنصر دیگری در حیات ننگین او از اهمیت برخوردار نیست.

از اینجاست که می توان گفت دجال زمانه ما همانا مسعود رجوی است.

یادداشت از: مهین ساعدی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=28936