تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

فاز بی پایان!

  • کد خبر : 28525
  • 02 فوریه 2021 - 9:35

در هر وقت و بی وقتی که امکانش باشد فرقه رجوی با استفاده از برخی عبارت های دهان پُر کن  تلاش می کند  سر بقیه را شیره مالیده و با حقه و دوز وکلک کارهای خودش را پیش ببرد.

زمانیکه در داخل فرقه بودیم می شنیدیم که رجوی در برخی مقاطع از واژه هایی استفاده می کرد که هر کس می شنید فکر میکرد که تقریبا عمر جمهوری اسلامی تمام شده و شمارش معکوس آن استارت خورده است. مثلا یکی از پر کاربرد ترین عبارت های رجوی استفاده از این واژه بود: «فاز پایانی مبارزه»!

اگر اشتباه نکنم حدود ۴۰ سال است که این واژه در حال به کارگیری توسط رجوی می باشد، همزمان هم تلاش می کنند که از این واژه بقیه هم در متون و مطالب خودشان استفاده کرده و طوری القاء گردد که گویی همین دو سه هفته دیگر کار تمام است.

دقیقا یکی از شگردهای رجوی برای دیگران اعم از افرادی که در داخل فرقه هستند و یا کسانی که به آنان هوادار گفته می شود خرج کردن این عبارت است: «رسیده ایم به فاز پایانی مبارزه»

یکی نیست سوال کند که بالاخره این فاز پایانی شما چه وقت تمام می شود؟

فکر می کنم که همانند عُمر ریاست جمهوری مریم رجوی نقطه پایان نداشته و داستان بی پایان است و بعد از مرگ همه اعضای فرقه هم ادامه خواهد داشت.

این نیز از همان سیاست های دوجایه خوری و شارلاتانی رجوی است که با کلمات طوری بازی می کند که هر کس وی را نشناسد فکر می کند واقعا خبری هست.

یادداشت از: حسین عیوضی آذر

عضو نجات یافته از فرقه رجوی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=28525