تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

دل‌نوشته «علی اردلانی» به مناسبت بازگشت «غلامعلی میرزایی» به میهن: گذشته سخت را پشت سر گذاشتیم

  • کد خبر : 28471
  • 28 ژانویه 2021 - 12:33

«علی اردلانی»، عضو قدیمی نجات یافته از فرقه رجوی به مناسبت بازگشت «غلامعلی میرزایی» به میهن، دل نوشته ای منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، به نقل از انجمن نجات مرکز البرز در متن این دل نوشته خطاب به «غلامعلی میرزایی» آمده است:

چندی پیش از بازگشت شما به وطن مطلع شدم. بازگشت شما به وطن و آغوش خانواده را از صمیم قلب تبریک عرض نموده و امیدوارم که زندگی جدید با بهترین ها برایت همراه شود.

دوست عزیزم جناب غلامعلی، همیشه از شما خاطرات خوش در ذهنم باقی مانده و همیشه متانت و محجوب بودنت برایم یادآوری می شود. مشخصا زمانی که من در بیمارستان بستری بودم خیلی خوب به یاد دارم که چطور برادرانه و دوستانه به من رسیدگی می کردی و خیلی خوب کمبود محبتی که در آنجا وجود داشت را برایم جبران می کردی .در آن ایام و شرایط سخت تنها با این خوبی ها قابل تحمل بود. از اینها که بگذریم گذشته سخت را پشت سر گذاشتیم .

عکسی از شما دیدم که کنار تابلوی شهرت ایستاده بودی و خاطرات ورود خودم به ایران تداعی شد که حالا چند سال گذشته است و به یاری خدا ازدواج کردم و اکنون صاحب فرزندی هستم و در پناه خدا مثل همه مردم، من هم مشغول زندگی خود هستم. یقینا شما هم به یاری خدا زندگی جدیدت را شروع خواهی کرد و به شناختی که ازت دارم موفق خواهی بود .با آرزوی سلامتی و موفقیت .

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=28471