تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

سخنان افشاگرایانه «یعقوب معراجی»، عضو جدا شده از فرقه رجوی: فعالیت های غیرقانونی فرقه رجوی در فرانسه با پوشش مؤسسه های خیریه / روزهای سخت تری در انتظار مریم رجوی است

  • کد خبر : 27672
  • 26 نوامبر 2020 - 12:07

«یعقوب معراجی» جدا شده جدید از فرقه تروریستی رجوی، در سلسله توییت هایی از جنایت ها و فعالیت های غیرقانونی فرقه رجوی سخنان افشاگرایانه نوشت.

به گزارش فراق، در ادامه افشاگری هایی که علیه فرقه تروریستی رجوی توسط اعضای جداشده از آن سازمان صورت می گیرد و زوایای پنهان جدیدی از کارنامه سیاه و عملکرد جنایتکارانه آنها برملا می شود، فردی به نام «یعقوب معراجی» از اعضای جداشده هم در سلسله توییت هایی به این مهم اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، معراجی در تویئت های که در صفحه شخصیش کار کرده این طور گفته که آماده ارائه اطلاعات کلاهبرداری ها، سواستفاده از خیریه های فرانسوی، پولشویی ها و سایر کارهای غیرقانونی آن فرقه است.

این قبیل افشاگری ها که متعاقب آزادی اعضای بریده از فرقه مخوف و تروریستی رجوی انجام می شود، همچون پتکی است که بر سر رهبران آن و اعضای پیر و فرتوت در بند دیوارهای بلند تیرانا فرود می آید.

به نظر می آید باتوجه به کاهش حمایت های غرب و به خصوص آمریکا از این فرقه، افزایش آگاهی افکار عمومی نسبت به ماهیت تروریستی آنها و فروپاشی درونی اعضای سالخورده ای که در تیرانا محبوس هستند، روزهای سخت تری در انتظار رهبران متوهم آن فرقه باشد؛ کسانی که سال هاست با وعده پوشالی براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران دست به اقداماتی تروریستی زده اند که نتیجه اش به شهادت رساندن 17 هراز نفر از مردم کشورمان شده است و نکته تاسف برانگیزتر آنکه به کارنامه خیانت ها و ترورهای خود افتخار هم می کنند!

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=27672

نوشته های مشابه

13آگوست
فرایند فریب و جذب اعضا در فرقه رجوی بسیار ماهرانه انجام می‌شد / آن‌ها افراد را مسخ می‌کردند
گفت‌و‌گوی فراق با «سرفراز رحیمی» یکی از اعضای فعال انجمن آسیلا در آلبانی

فرایند فریب و جذب اعضا در فرقه رجوی بسیار ماهرانه انجام می‌شد / آن‌ها افراد را مسخ می‌کردند

10آگوست
حمایت از فرقه رجوی را متوقف کنید
رسانه آمریکایی «واشنگتن‌اگزماینر» خواستار شد

حمایت از فرقه رجوی را متوقف کنید