• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

پاسخ آقای محمود هاجری به ادعاهای نادرست و لجن پراکنی سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

  • کد خبر : 2471
  • 13 می 2015 - 13:57

پاسخ آقای محمود هاجری

به ادعاهای نادرست و لجن پراکنی

سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

Mahmud-Ali-Hajari-Matn1 (1)

من محمود هاجری برادر علی هاجری هستم ، مدت ۲۸سال است که برادرم در چنگال سازمان اسیر میباشد. در رابطه با نامه ای که سازمان برعلیه من و برادرم احمد ، از طرف علی نوشته و منتشر کرده، میخواهم اعلام کنم این شکایت هیچ ارزش قانونی ندارد چون همه دنیا میدانند این اطلاعیه از طرف سازمان نوشته شده و برادر من هیچ نقشی در نوشتن این نامه و شکایت ندارد!تمام زندانیها این اجازه را دارند که با خانواده خود تماس داشته و امکان ملاقات هفتگی داشته باشند. اما سالهاست برادرم از این امکان محروم بوده است!! شما سران مجاهدین چرا چنین اجازه ای نمیدهید؟!

شما جواب قانع کننده بدهید و من را قانع کنید ولی میدانم هیچ جوابی ندارید به من بدهید.

باید به رجوی گفت تمام افرادی که از سازمانت جدا شده اند همه از فرماندهان سازمان هستند حرفها و شکایتها همه علیه  تو و سرکردگانت میباشد.

سران سازمان و رجوی خوب می دانند که من و برادرم احمد دست نشانده هیچ ارگان و سازمانی نیستیم فقط هدفمان آزادی برادرمان از سالها اسارت درعراق میباشد و بس! احمد با نصب بلندگوها و رساندن صدا و پیام خانواده ها جان خیلی ها را از سالها اسارت در زندان اشرف نجات داد و این یک کار انساندوستانه بود و من به داشتن چنین برادری افتخارمیکنم!

اما تو، رجوی، برای افرادت چکار مثبتی انجام دادی؟ جز شکنجه و شستشوی مغزی افرادت؟

این اطلاعیه را که در سایتت منتشر کرده ای به همه دنیا ثابت میکند که شما از خانواده ها وحشت دارید. واقعا برای یک سازمان که دم از حق و حقوق و آزادی میزند نوشتن چنین اطلاعیه ای که پر از اشتباهات تایپی و غلط املایی است، افت دارد!

من در این نامه اعلام میکنم تا رهایی برادرم تلاش و فعالیتم را ادامه میدهم. حق مادرم من است که فرزندش را ببیند حق برادرم علی است که پس از سالها اسارت در سازمان شما ، آزاد زندگی کند. رجوی باید بدانی برادر من به دنیا نیامده که تا آخر عمر در زندان تو بپوسد و اینبار من هم در کنار برادرم احمد هستم و اگر نیاز باشد همه خانواده به لیبرتی خواهیم آمد اما نه برای به خاک و خون کشیدن که دروغگویی و یاوه گویی های تو و سران سازمانت است … که برای آزادی عزیزانمان!

محمود هاجری

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2471