تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

اعتراض خانواده های اسیران فرقه رجوی به حضور رئیس جمهور آلبانی در «اشرف ۳» / پاسخ خودمان را در دیدار اخیر شما با مریم رجوی گرفتیم!

  • کد خبر : 22364
  • 15 سپتامبر 2019 - 13:28

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی به دیدار اخیر رئیس جمهور آلبانی از «اشرف ۳» اعتراض کردند.

به گزارش فراق، متن نامه اعتراضی این خانواده ها به شرح زیر است:

جناب آقای «ایلیر متا» رئیس جمهور  محترم آلبانی

خبر دیدار شما در تاریخ ۱۳ستامبر۲۰۱۹ با مریم رجوی رهبرسازمان تروریستی مجاهدین خلق در زندان مانز تعجب و تاسف عمیق ما را بر انگیخت.

موضع گیری منتسب به شما خطاب به مریم رجوی که بسیار تحت تاثیر طرح ۱۰ماده ای ایشان که مبتنی بر آزادی های بنیادی است قرار گرفته اید و اظهارات خلاف واقع حمایت گسترده مردم ایران از این سازمان تروریستی نشان می دهد که درخوش بینانه ترین قضاوت درک وشناخت کافی نسبت به دیدگاه های مردم ایران ندارید و یا به عمد و تحت تاثیرمنافع و مصلحت های مالی و سیاسی آن را نادیده گرفته اید.

لازم است خاطر نشان سازیم که بیش از ۳۰ سال است که ما خانوادهای اعضا  از اولیه ترین حقوق انسانی مندرج در منشور حقوق بشر جهانی یعنی حق دیدار باعزیزانمان محروم بوده ایم و با انتقال وابستگان ما از عراق به آلبانی که این کشور را مطابق با استانداردهای حقوق بشر می دانستیم این امید در دل هایمان زنده شد که در کشور شما این امکان برای ملاقات باعزیزانمان فراهم خواهد شد ولی متاسفانه مشاهده کردیم که درکشور آلبانی هم حقوق بشر ما و فرزندانمان به شکل دیگر نقض می شود.

درشرایطی که نامه ها و درخواست های ارسالی ما به شما و دیگر مسئولین دولت آلبانی بی پاسخ می ماند و مرزهایی زمینی وهوایی کشور شما همچنان به روی ما بسته است و این برای ما جای سوال داشت، متاسفانه پاسخ خودمان را در دیدار اخیر شما با مریم رجوی گرفتیم و برایمان مشخص شد که سازمان مجاهدین خلق تحت تاثیر حمایت های شما مارا از بدیهی ترین حقوق انسانی مان محروم ساخته است .

برای اینکه برایتان مشخص شود که این جریان تروریستی هیچ گونه حمایتی درمیان مردم ایران و به خصوص خانواده های اعضای مستقر درزندان مانز را ندارد لطفا مجوز ورود ما به کشور آلبانی را فراهم سازید. ما از شما درخواست داریم که در یک مکان بی طرف و تحت نظارت دولت شما با وابستگانمان ملاقات کنیم تا دریک محیط آزاد و به دور از فشارها و شانتاژهای رهبران مجاهدین خلق آنها بتوانند برای آینده خود تصمیم بگیرند. ما به انتخاب آزاد انها احترام خواهیم گذاشت.

 این شیوه به نظر ما بیشتر بر آزادی های بنیادین مبتنی می باشد و در آن صورت مشخص خواهد شد طرح ۱۰ ماده ای رجوی تا کجا واقعی و تاثیر گذار است.

لطفا برای مشخص شدن واقعیت ها واینکه مریم رجوی به چه میزان به ازادی وحقوق مردم ایران اعتقاد بنیادین دارد پیشنهاد ملاقات ما در آلبانی با عزیزانمان را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

جمعی از خانواده های خوزستانی اسیران فرقه رجوی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=22364

نوشته های مشابه

15آگوست
دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم
سمانه نوری خطاب به پدر اسیر خود در فرقه رجوی:

دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم

06آگوست
آرزو می‌کنم قبل از این که بروم، ببینمت
مادر چشم انتظار «سعید فرج‌اله حسینی» خطاب به فرزندش:

آرزو می‌کنم قبل از این که بروم، ببینمت

27جولای
علی جان، خواهر به قربانت برگرد + فیلم
زهرا یوسفی‌سادات، خواهر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

علی جان، خواهر به قربانت برگرد + فیلم

ثبت دیدگاه

  1. دوستان البانی کشوری فقیر و کوچک با سیاستمدارانی فاید و ترسوست از ترس امریکا اب نمیخورند مگر در ویدیوی وکیل اقای محمدی ندیدید ووقتی وکیل فرقه که از اعصای سفارت امریکا در تیرانا بود وارد ایستگاه پلیس شد مسئولان انجا میترسیدند جم بخورند!
    این رئیس جمهورشان هم بنده پول است کسی صد دلار پرت کند جلویش حاضر ایت خانواده خودش را هم بدهد!
    فقط و فقط و فقط از مواضع بالا میشود بذخورد کرد نامه و خواهش بس است دست به دست هم دهید و به دیوان های بین المللی شکایت کنید