تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 18 August , 2022

خواهر خواندگی پاریس با «اشرف ۳» یا شهر «هرت» / شهردار پاریس چرا با محل نگهداری بردگان در «اشرف ۳» خواهرخواندگی کرد؟

  • کد خبر : 22013
  • 27 آگوست 2019 - 10:43

فرقه تروریستی رجوی اخیرا با انتشار خبری در سایت های خود نوشت:  «در یک اقدام بسیار سیاسی، شهردار منطقه یک پاریس، ژان فرانسوا لوگاره اخیرا اعلام سمبلیک خواهری منطقه یک پاریس را با شهری در آلبانی به نام اشرف ۳ به امضاء رساند.»
یعنی وضع فرانسه آنقدر درهم است که یکی ازشهرداران پاریس، شهری که خود را مظهر دموکراسی معرفی می کند، حاضر شده منطقه تحت نظرش را با یک قلعه که محل نگهداری بردگان رجوی است، خواهر معرفی کند؟
قلعه ای که درخاک آلبانی قرار دارد؟ حال که دولت آلبانی قسمتی ازاراضی اش را به باند رجوی فروخته، قبول دارد که قوانین اش را درآنجا پیاده نکند؟
استاتوی این شهر چیست و برابر کدام قوانین اداره می شود؟
مثلا به جرم و جنایت های اتفاق افتاده درآنجا چه کشور و نهادی رسیدگی می کند واگر چنین نهاد و دولتی وجود ندارد، بهتر نبود که نام آن را شهر«هرت» می گذاشتند؟

آیا شهردار منطقه یک پاریس، مقام این شهر معروف و مهد انقلاب های بزرگ را تا حضیض ترین درجه پایین نیآورده که با شهر «هرت» خواهرش کرده است؟

شهردار پاریس، شورای شهر، پارلمان وفرانسه دراین مورد چه می گویند و ساکنان آنجا چه موضعی دارند؟
آیا این شهردار منطقه را چیز خور  کردند که به این سادگی نام قسمتی ازپاریس را ملکوک کرده است ؟
اگر دولت آلبانی قسمتی از وطن خود را فروخته است، خود می داند و مردمش و قضیه ربطی به ما ندارد ولی باید مسئله حقوقی این شهر را که قاعدتا به انسان های دیگری مثل ما هم مربوط است، روشن کند!
درهر صورت، ما کوچکترین منطقی را دراین کار دولت آلبانی ندیده و چاره ای جز توسل به سازمان ملل متحد و نهادهای حقوق بشری نداریم که دراصل بهتر بود که خود دولت آلبانی این سنگ به چاه انداخته اش را خود بیرون کشیده وضمن احترام به حق حاکمیت مردم آلبانی ، زحمت ما را هم کم کرد!
گروهی از اعضای خانواده های اسیران فرقه رجوی:
عبدی نعمت آبادی، حسن پور، پورمحمد روحی، اکبری نسب، حسین زاده حصاری، وکیلی طباطبایی، محرم زاده، عباسخانی، جودت هرگلان، سلطانی اهری، شیخ بیگلو، محمد علیان، ساعدی، نعلبندیان، پورمهدی، دادگر اقدم، تارا، باغبان باشی، قدیمی سرند ، صالحپور، عطاریان، سعادت، طاهری نژاد، طهماسب پور، علی زیبایی


گیرندگان رونوشت:
۱- نخست وزیر محترم آلبانی جهت استحضار
۲- کمیساریای عالی امور پناهندگان جهت استحضار واقدامات لازم
۳-وزارت محترم خارجه ی ایران جهت هرنوع مساعدت لازم
۴-اربابان رسانه های داخلی وخارجی جهت استحضار واطلاع رسانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=22013