تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

انتشار اولین گزارش از نشست محرمانه «مهدی ابریشمچی» در سال ۹۷: مردم جلادها را می شناسند

  • کد خبر : 21766
  • 10 آگوست 2019 - 12:15

در این گزارش برای نخستین بار بخش هایی از نشست محرمانه فرقه رجوی در اسفند ۹۷ منتشر می شود که در آن مهدی ابریشمچی  نفر دوم این فرقه به صراحت از نقش این تروریست ها در اغتشاشات دی ماه ۹۶ پرده بر می دارد. صوت این جلسه محرمانه  ۵ ساعته توسط یکی از اعضای رده بالای این فرقه تروریستی منتشر شده است .

دی ماه ۹۶؛ ماحصل میلیشیای «کانون های شورشی»

ابریشمچی در بخش هایی از این جلسه، سخنرانی پیاده شده مسعود رجوی در سال ۹۲ را روخوانی می کند. سخنرانی که در آن مسعود رجوی با اشاره به خارج شدن منافقین از لیست تروریستی آمریکا مدعی می شود که همزمان نظام ایران تضعیف شده و به همین دلیل «باید کانون های شورشی را به راه انداخت». ابریشمچی در این جلسه به صراحت اذعان می کند که «کانون های شورشی ایجاد شده باید به گسترش میلیشیا» [نیروهای شبه نظامی] در ایران می انجامید که این مسئله به گفته او در حوادث دی ماه ۹۶ که این تروریست پیر آن را «قیام دی ۹۶» می خواند، دیده شد. ابریشمچی به تأکیدات مکرر مسعود رجوی در دی ماه ۹۶ اشاره می کند که به صراحت خطاب به منافقین می گفت: «باید هزار اشرف یعنی همان هزار کانون شورشی را فعال تر کنیم تا قیام کامل شود.» ابریشمچی مدعی است که «در دی ماه ۹۶ جامعه ایران آمادگی خود را نشان داده و حالا وقت آن است که کانون های شورشی به صورت کمی و کیفی گسترش یابد.» این عضو ارشد منافقین همچنین می گوید که وجود این کانون های شورشی «پشتوانه نظامی» تحرکات منافقین در ایران است.

تلاش برای به شورش کشاندن شهر 

ابریشمچی در ادامه به نقش آفرینی عوامل نفاق در اغتشاشات بعدی سه شهر کازرون، تویسرکان و اهواز اذعان می کند و می گوید: «کانون های شورشی در کازرون و تویسرکان و اهواز با فرمول برادر مسعود [رجوی] تثبیت شدند، باید تکثیر شوند و بعد پیوند پیدا کنند»! وی درباره هدف کانون های شورشی توضیح می دهد: «این یگان ها تلاش می کنند شهر را به شورش بکشانند.»

روایت ابریشمچی از مسلح شدن منافقین 

او سپس با تاکید بر لزوم اشغال شهرهای ایران، راهبرد اشغال را به سمت شهرهای کوچک و کمتر فعال شده سوق می دهد که به این ترتیب اگر حکومت  به پایتخت بچسبد، کانون های شورشی اطراف فعال می شود و اگر  پایتخت را رها کند، کانون های پایتخت فعال می شود. او همچنین آشکارا  از مسلح شدن تروریست های این فرقه سخن می گوید که می توان پازل قتل ها و تیراندازی های حوادث دی ماه ۹۶ به سوی مردم و نیروهای انتظامی را تکمیل کند: «باید تلاش کرد این کانون ها را مسلح کرد.»

ناگفته های ابریشمچی

بنا اسنادی که هابیلیان منتشر کرده، در ادامه ابریشمچی به صراحت می گوید مسئول هدایت کانون های شورشی در ایران «شما اشرف نشینان در آلبانی هستید.» وی همچنین توضیحاتی درباره نبرد سرنگونی ارائه کرد. نبردی که به ادعای منافقین بعد از ورود آن ها به ایران اتفاق می افتد! اظهارات ابریشمچی درباره همسو بودن جامعه با منافقین (!) در سال ۹۶ در حالی است که او توضیح نمی دهد چرا مردم و حتی معترضان به مشکلات اقتصادی، به سرعت مرزبندی خود را با اغتشاشات مشخص کرده و حتی همان معترضان در شهرهای گوناگون در حمایت از کلیت نظام به خیابان آمدند و به این اغتشاشات تروریست های منافقین در ایران پایان دادند. 

مردم جلادها را می شناسند

مسئله ای که نشان می دهد این فرقه تروریستی که روزگاری در دهه ۶۰ جلادهایش با نارنجک کودک و مادر روزه دار را قطعه قطعه می کردند و در حمام خونین خانه تیمی شان پوست از سر و تن نیروهای امنیتی و مردم می کندند، نه تنها جایگاهی میان مردم ایران ندارند بلکه هرجا نشانه ای از این تروریست ها باشد، مردم این فرقه خونریز را که روی داعش را سفید کرده اند، بیش از پیش می شناسند. 

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=21766

نوشته های مشابه

13آگوست
فرایند فریب و جذب اعضا در فرقه رجوی بسیار ماهرانه انجام می‌شد / آن‌ها افراد را مسخ می‌کردند
گفت‌و‌گوی فراق با «سرفراز رحیمی» یکی از اعضای فعال انجمن آسیلا در آلبانی

فرایند فریب و جذب اعضا در فرقه رجوی بسیار ماهرانه انجام می‌شد / آن‌ها افراد را مسخ می‌کردند

06آگوست
وقتی مزدوران رجوی گِرای یک پناهگاه را به صدام داده بودند
برشی از کتاب «پناهگاه بی‌پناه»؛ خاطرات بازماندگان بمباران پناهگاه پارک شیرین

وقتی مزدوران رجوی گِرای یک پناهگاه را به صدام داده بودند