تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ Sunday, 14 August , 2022

حضور جمعی از مادران اسیران فرقه رجوی از استان قزوین در دفتر مرکزی انجمن نجات: آه مادران دیوارها را فرو خواهد ریخت

  • کد خبر : 21732
  • 07 آگوست 2019 - 12:15

جمعی از مادران دردمند و رنج دیده قزوینی در محل دفتر مرکزی انجمن نجات در تهران گردهم آمدند و با ابراهیم خدابنده، مدیر عامل انجمن و ثریا عبداللهی، مسئول تشکل مادران دیدار کردند.

در این دیدار که روز شنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۸ برگزار شد، مادران در میان انبوهی اشک و سوز دل به ابراز نگرانی های خود به جهت عزیزانشان که سالهاست در اسارت فرقه تروریستی رجوی بسر می برند پرداختند.

این مادران زجر کشیده طی این مدت به دنبال یافتن راهی برای دیدار با عزیزانشان بوده و هستند و تاکنون از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده اند ولی متاسفانه صدای این قربانیان در محافل بین المللی شنیده نمی شود.

چرا باید این مادران و صدها مادر و بستگان دیگر اعضای گرفتار در فرقه رجوی، سالیان سال در حسرت دیدن عزیزانشان باشند؟
کدام وجدان بیداری قبول می کند که مادری نتواند بعد از دهه ها فرزند خودش را ولو برای یک دقیقه ببیند؟

کدام انسان شریفی می پذیرد که مادر یا پدری از دیدن فرزندش محروم باشد و یک گروه تروریستی با به گروگان گرفتن فرزندان این مادران به باج خواهی از جامعه جهانی مشغول گردد؟
مخاطبان این مادران و همه مادران این سرزمین مسئولین، کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان و نمایندگان صلیب سرخ جهانی و دولت و نخست وزیر کشور آلبانی هستند که در مقابل بی شرمی های این فرقه تروریستی ساکت نشسته اند و هیچ اقدامی به عمل نمی آورند و سکوت کرده اند.

سرانجام آه این مادران دیوارها را فرو خواهد ریخت و اجازه نخواهد داد تا ظالمان به بقای ننگین خود ادامه بدهند. شرکت و حضور این مادران همواره نوید بخش رهایی اسرای فرقه رجوی است .

ما در انجمن نجات به نوبه خود از این همه شجاعت و خستگی ناپذیری این مادران نمونه که همیشه در صحنه با تمام قوا حاضر هستند قدردانی می کنیم و اعلام می داریم که روزهای آلبانی و اردوگاه سوم نیز مانند روزهای اشرف و لیبرتی به زودی زود به پایان خواهد رسید.
در این جلسه خانم اولادی مادر معصومه اولادی، خانم ابراهیمی مادر محمود ذوالقدر، و خانم شجاعی علی آبادی مادر حسین شجاعی علی آبادی صحبت نموده و در خصوص نحوه اسارت فرزندشان و تلاش هایی که این مدت برای ارتباط با آنان صورت داده اند توضیحاتی ارائه کردند که نظر حاضرین را بسیار جلب نمود.

در این دیدار محمد اکبرزاده، مسئول انجمن نجات استان قزوین ( برادر عیسی اکبرزاده که در اسارت فرقه رجوی است) و بخشعلی علیزاده از جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی حضور داشتند و تجارب فعالیت های خود را به حاضرین منتقل نمودند.
امید است این مادران و سایر مادرها و خانواده ها هر چه زودتر چشمشان به دیدار فرزندان عزیزشان روشن گردد.

انتهای پیام / انجمن نجات تهران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=21732

نوشته های مشابه