تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

حضور مریم سنجابی و بخشعلی علیزاده در همایش استان خراسان شمالی

  • کد خبر : 21709
  • 06 آگوست 2019 - 13:08

روز پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸ مریم سنجابی و بخشعلی علیزاده از جداشده های فرقه رجوی به دعوت حوزه هنری استان خراسان شمالی سفری به شهر بجنورد داشتند.
سنجابی و علیزاده ابتدا در مرکز صدا و سیمای استان خراسان شمالی حاضر گردیده و در یک گفتگوی رادیویی به مدت سه ساعت شرکت نمودند. سپس به پلاتوی شمس بجنورد رفته و در همایش حوزه هنری حضور یافته و به سخنرانی پرداختند.

این همایش تقریبا چهار ساعت به طول انجامید که سنجابی و علیزاده، هر یک جداگانه، در پنل حاضر شده و به سؤالات حاضران و همچنین دو مجری برنامه پاسخ گفتند. مصاحبه هایی نیز در حاشیه این همایش صورت گرفت.
این برنامه با استقبال بسیار چشمگیر شرکت کنندگان مواجه شد و تعداد بالای سوالات حاکی از استقبال حاضرین از این برنامه بود که درخواست ادامه چنین جلساتی را در آینده داشتند. بعد از پایان جلسه طرح سؤال و گرفتن جواب همچنان ادامه داشت.
در این جلسه آقای ابطحی مسئول دفتر حوزه هنری از تهران نیز شرکت داشتند. خانم صدیقی نیز یکی دیگر از مسئولین حوزه هنری حاضر بودند. جناب آقای نمازی مسئول حوزه هنری بجنورد از خانم سنجابی و آقای علیزاده تشکر نموده و حضور آنان را فوق العاده مفید خواندند.
نظر مسئولین این بود که این برنامه بسیار خوب برگزار شد و تاثیرات مثبت زیادی روی شرکت کنندگان بویژه جوانانی که شرکت کرده بودند داشت.

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز تهران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=21709