تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

بیانیه جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی: مردم و رسانه های آلبانی همراه خانواده های اسیران در برخورد با فرقه رجوی باشند

  • کد خبر : 21051
  • 27 ژوئن 2019 - 8:35

جمعی  از خانواده های اسیران فرقه رجوی علیه نخست وزیر آلبانی، بیانیه ای منتشر کردند.به گزارش فراق، در بخشی از این بیانیه که توسط انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی منتشر شده، آمده است:

این نخست وزیر حامی رجوی درحالی که به رجوی اجازه می دهد فرزندان ما را در قلعه مانز آلبانی و در شرایط خفت بار وایزوله شده نگهدارد ، دراظهار نظری که در رسانه های باند رجوی منتشر شده و در سطح قد وقامت او نیست ، گفته است :« آلبانی کنار آمریکا، عربستان سعودی و امارات متحده عربی علیه آنچه به‌نظر می‌آید یک حرکت تحریک‌آمیز مهندسی شده معمول  ایران برای افزایش تنشها باشد، ثابت قدم ایستاده است.»
آیا این ثابت قدمی برعلیه بحران سازی وبحران سازان است یا کسب برائت برای کشورهایی که بیشترین سوء ظن بطرف آنهاست؟
اغلب اروپائیان و خود ژاپن که طرف مهم قضیه است ، هرگز ادعای دست داشتن ایران دراین مسئله را ندارند  وبلکه شواهد معتبرتر نشان می دهد که عکس قضیه که برای بدنام کردن ایران و به دست دشمنان صلح وبشریت انجام می گیرد ، درست تر بنظر می رسد و معلوم نیست که این مقام آلبانیایی که نه سرپیاز است ونه ته پیاز(قدرت جهانی نیست وجزو کشورهای معتبر وقدرتمند جهانی نیز ایضا ) ، چرا وارد این مسائل شده وچشم بسته وگوش بسته اطاعت ظالم را می کند وحکم صادر مینماید؟!
با توجه به قسمت های آخر پاراگراف نقل شده ، این حرف ها صرفا جهت اخاذی ازکشورهای مذکور بوده ومسلما که تحریکات باند رجوی هم در اینگونه ابراز نظر گستاخانه ی جناب ادی راما نقش داشته است!
اما آقای ادی راما درکنار وظایف مبرم وعاجلی که دربرابر مردم محروم وفقیر کشور خود دارد که باید دردرجه اول بدانها رسیدگی کند و حرف های  جهانی  خارج از صلاحیت وقدرت خود نزند ، موظف نیز هست که برابر قول وتعهدات دولت قبلی آلبانی که اعضای دربند فرقه رجوی را بعد از توانبخشی های لازم وستردن آثار شستشوی مغزی ازآنها، به آموختن زبان و آموزش حرفه ی لازم که بتوانند فکر مستقلی داشته وکار کنند ، دردیگر کشورها پراکنده ساخته وکمک کند که بقیه ی عمر پرمحنت خود را درحد یک انسان عادی سپری کنند !
آقای ادی راما به جای مجیز گویی آمریکا ودیگران باید جواب دهد درمقابل این تعهدات دولت آلبانی ، چه اقداماتی کرده وچه تعداد ازاین فرزندان نگون بخت ما را ازاسارت فکری و جسمی رها کرده، برای چند نفر حرفه وزبان آموخته و جذب بازار کارشان نموده است ؟
چگونه اسرای رجوی را که خود دولت آلبانی اذعان داشت شستشوی مغزی شده ومحتاج کمک های عاطفی میباشد ، مجددا دراختیار گماشتگان درجه اول رجوی گذاشته تا این زندگی جهنمی را ادامه دهند؟
چرا درخاک خود ، اجازه خواب وخوراک وزندگی آنها را مجددا به دست رجوی های پلید داده و قوانین خود را در این قلعه اجرا نمی کند و حق مراجعه پلیس ودستگاه قضایی خود ازاین قلعه را از خود سلب کرده است؟
چرا جرات آن را ندارد که برای اعضای خانواده های این گروگان های رجوی که فرزندان تیره بخت ما باشند ، ویزا صادر کند تا ملاقاتی انجام گیرد؟
با توجه به مسائل فوق، ما خانواده های هجران دیده ، آقای ادی راما را هم به عنوان شریک جرم رجوی در کشتار تدریجی فرزندان خود دانسته وبدینوسیله از مردم ستمدیده ی آلبانی ، احزاب ترقی خواه وجراید آن کشور درخواست می کنیم که با آگاهی ازوضع ذلت بار ۲۰۰۰ انسان که رجوی به کمک دولت آلبانی آنها را در قلعه ی مانز منزوی کرده وصدایشان به گوش کسی- حتی به گوش ما خانواده های مرتبط با آنها- نمی رسد ، صدای اعتراضی ما را پرطنین تر کرده وبدانند که دولت شان چه لکه ی ننگی درکارنامه ی کشور آلبانی میگذارد!
مردم زحمتکش آلبانی! رسانه ها و احزاب ترقی خواه آلبانی!
دولت شما مانع حضور ما درآلبانی وملاقات با فرزندان خود که علیل روحی بشمار می آیند ، می باشد.
به خاطر انسانیت، برای جلوگیری ازبدنامی بزرگی که دولت تان برکشورتان تحمیل کرده، صدای اعتراض خود را بلند کره و همراه ما ستمدیدگان دربرخورد با باند رجوی برده پرور وآزادی کش باشید.
وظیفه ی انسانی وتاریخی شما حکم می کند که مانع برگشت مجدد مناسبات ظالمانه برده داری که رجوی در قسمتی ازکشور شما پیاده می کند، باشید.
درپایان، از هرانسان باشرفی درهر نقطه ی جهان میخواهیم که این بیانیه ی ما را تا بالاترین سطح ممکن ، منتشر سازند.
خانواده های امضاء کننده :
فیاض، واحد رضائی، بدلی، رهنما، طاهری، خسروشاهی، کامران بیگی، اشگ خونی، سرداری، حاج عظیمیان، صدیق، قدیمی سرند، صالحپور، اکبری نسب، عطاریان، سعادت، طاهری نژاد، طهماسب پور، شیخ بیگلو، محمد علیان، ساعدی، نعلبندیان، پورمهدی، دادگر اقدم، تارا، باغبان باشی، عبدی نعمت آبادی، امیری پارام، حسن پور، پور محمد روحی، حسین زاده حصاری، وکیلی طباطبایی، علی زیبایی، محرم زاده، عباسخانی، جودت هرگلان، سلطانی اهری .

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=21051

نوشته های مشابه

15آگوست
دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم
سمانه نوری خطاب به پدر اسیر خود در فرقه رجوی:

دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم

06آگوست
آرزو می‌کنم قبل از این که بروم، ببینمت
مادر چشم انتظار «سعید فرج‌اله حسینی» خطاب به فرزندش:

آرزو می‌کنم قبل از این که بروم، ببینمت

27جولای
علی جان، خواهر به قربانت برگرد + فیلم
زهرا یوسفی‌سادات، خواهر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

علی جان، خواهر به قربانت برگرد + فیلم