• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

دک و دنده فرقه رجوی داغان شد!

  • کد خبر : 20970
  • 19 ژوئن 2019 - 12:13

سازمان ضد بشری و ضد ایرانی رجوی که در سراشیبی هولناک سقوط قرار گرفته و در اوج ناامیدی از اربابان خود و بنا بر تهدید های آمریکا علیه ایران در سال گذشته و با وعده سقوط نظام در بیست و دو بهمن ۹۷ و بازهم تحلیل های آبکی مریم رجوی نزد نیروهای به جان آمده در اسارت این فرقه بدنام، بور شد و سر در لاک خود فرو برد.حال حمله به نفتکش ها را با آب و تاب به ایران نسبت داده و سعی می کند که آمریکا را علیه ایران بشوراند. در صورتی که بارها ترامپ آب پاکی را روی دست آنها ریخته و حتی حمایت جان بولتون شخصیت اجاره ای از فرقه کم رنگ شده و به فراموشی سپرده می شود.
سخنگوی بی مقدار فرقه در اوج آشفتگی چنین گفت: ایران با اطمینان از این که آمریکا جنگ نمی خواهد ، این اقدامات را انجام می دهد.
در ادامه این هذیان گویی فرقه در سایت بی محتوایش چنین نوشت: دک و دنده این نظام را باید درب و داغان کرد!
حال دقت کنید از شکل گفتاری و موضع گیری این فرقه رو به زوال! معلوم است که در چه شرایط روحی وخیمی به سر می برد ، این هم عاقبت خیانت و جنایت علیه وطن و هموطنان خود و این عاقبت به شری و پادویی برای آمریکا و اسرائیل و امثالهم و رسیدن به پشت دیوارهای هیچستان ارزانیشان باد ، بادا که شاهد خروج تمامی اسرای در بند این دراکولاهای خون آشام باشیم.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20970