تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ Sunday, 14 August , 2022

بازنده اصلی فرقه رجوی است

  • کد خبر : 20693
  • 22 می 2019 - 12:22

این روزها خبرهای سیمای دروغین رجوی را وقتی نگاه می کنم همواره خبرهایی را انعکاس می دهد که اگر کسی این فرقه بد نام را نشناسد فکر می کند همین روزهاست که بین آمریکا و ایران جنگ راه بیفتد.

در حقیقت بلندگوی سیمای دروغین فرقه رجوی از بلندگوی صدای آمریکا هم بیشتر خبرهای مجعول انعکاس می دهد. این حرکات مشمئزه کننده ناشی از دست و پا زدن هایی است که در نهایت فرو پاشی خودش را می بیند.اگر نگاهی به اوضاع آمریکا داشته باشیم می بینیم آمریکا و متحدینش در سوریه و عراق شکست خوردند، همچنین در لیبی هنوز گرفتار و در باتلاق یمن هم مثل حمار گیر کرده است ، در صحنه بین المللی با چین و روسیه هم اختلاف دارد با اروپا هم فاصله پیدا کرده ، با کره شمالی هم به بن بست رسیده ، در ونزوئلا از وقتی روسیه نیروی نظامی فرستاده نتوانسته به هدف خود برسد در واقع دستش بسته شد ، همچنین از روزی که آمریکا بلندی های جولان را ضمیمه اسرائیل کرد از چشم اعراب هم افتاده دیگر حکام عرب نمی توانند در همه زمینه ها با آمریکا هم راستا باشند در این رابطه در شورای امنیت هم ایزوله شده . از روزی که ترامپ روی کار آمد اوضاع آمریکا به هم ریخت آیا با چنین وضعیتی که آمریکا دارد به خصوص شرایطی که ترامپ ایجاد کرده ، فرقه رجوی که خودش را به آمریکا آویزان کرده می تواند از این مخمصه نجات پیدا کند مسلماً جواب منفی است.

نقش آمریکا در حمایت از تروریسم بر کسی پوشیده نیست به اقرار خانم کلینتون داعش را آمریکا درست کرد و در نهایت توسط ایران از عراق و سوریه جارویش کردند . هر گامی که غرب در رابطه با سیاست خاورمیانه برداشته به نفع ایران تمام شده است.

در عراق کدام کشور دست بالا را دارد قاعدتاً ایران ، در سوریه هم همینطور ، حتی در قبال سیاست به رسمیت شناختن بلندی های جولان ، به نفع ایران تمام شد زیرا برخی از حکام عرب از آمریکا فاصله گرفتند و  حالا رجوی را بنگرید فکر می کند در دهه ۹۰ زندگی می کند که اگر خودش را به ابرقدرتی وصل کند به جایگاهی می رسد حال در حمایت از خط و خطوط آمریکا و همسوئی با سیاست های آمریکا هر چه می خواهید خودتان را به آب و آتش بزنید اما ترامپ شخصی نیست که به شما وفا کند.

این روزها در سیمای دروغین همواره خواسته های جنایتکارانی مانند جان بولتون را تکرار می کنند. مریم قجر اگر هوشیار باشد باید از گذشته درس بگیرد همانطوری که آمریکا در عراق چلبی و ایاد علاوی را بازی داد شما را هم بازی خواهد داد در حالی که شما را در حد چلبی و ایاد علاوی هم نمی بیند و قبول ندارد بنابراین هرگز رجوی و مریم قجر از گندم ری نخواهند خورد گرچه با دم تکان دادن فقط آبروی نداشته تان را بیشتر بر ملا می کنید اما غافل از اینکه ترامپ شخص تاجر مابی است دنبال منافع خودش است ، ترامپ دیگران را واسطه گرفته تا ایران با او تماس بر قرار کند گرچه با منطق مریم قجر در تضاد است اما از شخص تاجر ماب همین بر می آید، نتیجه اینگه بازنده اصلی فرقه رجوی است که دربست خودش را به آمریکا دخیل بسته است.

یادداشت از: گلی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20693