• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

فرقه رجوی زنان عضو را به نابودی کشاند

  • کد خبر : 20523
  • 07 می 2019 - 12:28

این مسئله که زنان دارای طبع و روحی لطیف تر از مردان هستند تقریبا یک اصل ثابت شده علمی است. زنان با روح لطیف خود بنیاد خانواده و در نتیجه جامعه را استوار می کنند. با توجه به این نکته باید بگوییم یکی از فرقه هایی که بیشترین میزان خشونت را بر علیه زنان در مقاطع مختلف تاریخی به کار برده است فرقه تروریستی منافقین است. با توجه به ذات و ماهیت منافقین که زندگی مخفی و پارتیزانی را اقتضا می کند متأسفانه از ابتدای تأسیس این فرقه شاهد جذب و استفاده ی بیش از اندازه از زنان در این فرقه تروریستی بوده و هستیم.باید گفت از ابتدای ایجاد شاخه ی زنان منافقین موسوم به انجمن زن مسلمان، این شاخه ی فرقه ای به دنبال ایزوله کردن و استفاده از قشر زنان در جهت مطامع فرقه ای سازمان شده اند، اما باید گفت فرقه به هیچ یک از وعده هایی که به جنس زن در خصوص آزادی، مشارکت سیاسی و.. داده نه تنها تا کنون عمل نکرده بلکه با استحاله نمودن زنان در ساختار فرقه منافقین روح لطیف و حساس آنها را آزرد و با انقلاب موهوم ایدئولوژیک پس از شکست در عملیات مرصاد و جدا نمودن همسر و فرزندان زنان عضو منافقین از آنها و متعاقب آن به نابودی کشاندن نهاد خانواده در درون فرقه روند خرد کرد شخصیت زنان در درون این تشکیلات مخوف را تسریع بخشید.

پس از این مرحله با شروع نمودن فرایند عقیم سازی زنان به دستور مسعود رجوی دومین ضربه ی هولناک به شخصیت زن در این سازمان تروریستی وارد آمد. نا گفته پیدا است که این قبیل اقدامات وحشیانه به همراه خشونت فزایندۀ درون فرقه می تواند چه اثر مخربی بر روح زنان عضو منافقین بگذارد و آنها را به یأس و نا امیدی تمام عیار برساند.

رسیدن به نقطه ی یأس همه جانبه اولین قدم برای اقدام به خود کشی توسط انسانها است، پس این عجیب نیست که می بینیم امروز فرقه تروریستی منافقین با مسئله ی خودکشی در میان قشر زنان به شدت درگیر است.

با توجه به تبعید ناخواسته به اردوگاه تیرانا و ریزش اعضا متعاقب این واقعه، شاهد یأس بیشتری در درون زنان عضو سازمان خواهیم بود. زنانی که بسیاری از آنها به اجبار شوهران خویش عضو این فرقه سایه گون شده اند.

بالا رفتن میزان خودکشی زنان در فرقه منافقین می تواند این سازمان را با ریزش بیشتر اعضا مواجه سازد. زیرا قشر زنان در این سازمان وقتی شدت تحقیر زن در تشکیلات وحشتناک منافقین و نیز امواج پی در پی خودکشی دوستان خویش را می بینند، برای به دست آوردن آزادی و فرار از دام منافقین به جدا شدن از فرقه روی خواهند آورد که البته تنها راه پیش پای ایشان و راه حلی منطقی و معقولی به نظر می رسد. اما نکته ای که هست این است که این دسته از زنان که خواهان آزادی از بند منافقین هستند برای به دست آوردن این گوهر گرانبها بایستی تا پای جان بجنگند زیرا بهای جدا شدن از تشکیلات قرون وسطایی منافقین جز مرگ چیزی نیست.

علی رحمانی

انتهای پیام / بنیاد هابیلیان

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20523