• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024
پایگاه خبری-تحلیلی فراق برای اولین بار منتشر می کند

مجموعه تصاویری از موقعیت مقر فرقه رجوی در «اُوِر سور اواز» فرانسه

  • کد خبر : 20499
  • 13 ژوئن 2024 - 8:03

پایگاه خبری-تحلیلی فراق برای اولین بار مجموعه تصاویری از موقعیت مقر فرقه رجوی در «اُوِر سور اواز» فرانسه را منتشر می کند.

به گزارش فراق، سرکردگان فرقه تروریستی رجوی به دنبال فرار از ایران در دهه ۶۰، با موافقت کشور فرانسه در منطقه ای به نام «اُوِر سور اواز» در حومه پاریس مستقر شدند.
صالح رجوی، برادر بزرگتر مسعود رجوی، قبل از فرار رجوی و بنی صدر یک خانه ویلایی در این منطقه خریداری کرده بود.
پس از مستقر شدن دیگر سرکردگان به تدریج سایر خانه های اطراف نیز در حاشیه رود «اواز(Oise) » در مسیر جاده «rue des Gords» خریداری شده و با ساخت و سازهای جدید در اختیار فرقه قرار گرفت.
فرقه تروریستی رجوی از همان دوران، اتاق عملیات های مخابراتی با استفاده از تلفن های اختصاصی و به منظور هدایت شورش های مسلحانه در این منطقه راه اندازی کرد.
افرادی که هم اکنون در این محل ساکن هستند نیروهای قدیمی و از کار افتاده فرقه هستند که حتی برای انجام کارهای ساده روزانه، از فرقه اجازه می گیرند.
نکته مهم این است که اغلب این افراد سابقه فعالیت مستقیم تروریستی داخل ایران را دارند و با توجه به ادعای کشور فرانسه در مسائل حقوق بین الملل، اجازه حضور این افراد در قلب اروپا خود جای سوال دارد.
کلیه فعالیت های پوششی فرقه رجوی در جذب کمک های مالی هدایت شده، جاسوسی، فعالیت های رسانه ای و ارتباط گیری با سیاستمداران اروپایی از این محل هدایت می شود.
اُوِر سور اواز (Auvers-sur-Oise) در ۲۷ کیلومتری شمال غربی پاریس واقع شده‌ است.

مجموعه تصاویر فراق از مقر فرقه رجوی در فرانسه را در زیر مشاهده می کنید:

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20499