• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

پیام ویدئویی خانواده «محمدرضا صدیق» به فرزند اسیر خود در فرقه رجوی + فیلم

  • کد خبر : 20218
  • 11 آوریل 2019 - 9:53

خانواده چشم انتظار محمدرضا صدیق، به فرزند اسیر خود در فرقه رجوی پیام ویدئویی ارسال کردند.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی، پیام پدر، مادر و برادر محمدرضا صدیق  را در زیر مشاهده می کنید:

پیام مادر

سال نو را خدمت پسر عزیزم محمدرضا صدیق تبریک عرض می کنم ، هر وقت که بیایی ، کنارت خواهیم بود. من، برادر و خواهرانت ، همه چشم انتظار تو هستند ، مخصوصا بچه های برادرت ، می پرسند که محمدرضا کی خواهد آمد ؟
به هر طریق که می توانی ، خودت را از آنجا نجات بده .

فقط سلامتی تو را می خواهیم ، نگران نباش که اگر از آنجا خارج شدی ، کسی را نداری .هر شب و روز به یاد تو هستیم ، عکس تو را به هر طرف خانه زدیم ، ما خیلی دلتنگ تو هستیم ، ببین چطور می توانی خودت را از آنجا نجات دهی ، من و پدرت پیر شدیم ، آرزوی دیدار تو را داریم ، عید را هم به تو تبریک می گویم .
والسلام
مادر چشم انتظار محمدرضا صدیق

پیام پدر

سلام محمدرضا
پسرم مگر من سال ۸۲ به تو نگفتم که ماندن شما درعراق با مصیبت های زیادی همراه خواهد شد، آن روز شما متوجه نبودید ، اما من گفتم که آخر این سازمان به کجا ختم خواهد شد. چه بلاهایی که سازمان بر سر شما نیاورد . آنروز به تو هشدار دادم که یکساعت هم آنجا نمان ، هرچه سریع تر خودت را آزاد کن ، اما تو گرفتار ماندی !

به هرحال سال نوهم بر شما مبارک باد ، نصیحت می کنم که به حرف آنها گوش نکن ، در عراق هم این حرفها را گفتم و الان هم تکرارمی کنم ، سران سازمان فقط به مرگ تک تک شما راضی هستند و بس .
سعی کنید همه خود را از آن زندان ، از آن بدبختی نجات دهید . امیدوارم ، در سال جدید دیگر به حرفهای پوچ آنها گوش ندهید و به سراغ زندگی زیبای خود بروید و زندگی راحتی با خانواده خود داشته باشید .
والسلام علیکم .

پیام برادر

سلام محمدرضا ، من علیرضا صدیق برادرت هستم .

محمدرضا اگر صدا و تصویر من را می بینی ، بدان که همیشه به یاد تو هستیم ، خیلی مشتاق هستیم که بتوانیم از تو یک خبری بگیریم ، خیلی دوست داریم که تو را هم در کنار خانواده مان ببینیم ، خاطرات قدیمی را زنده کنیم ، امیدواریم که از آن گروه و فرقه ، بزودی آزاد بشوی و معنای آزادی را بفهمی ، چندین سال است که تو یک تماس هم نتوانستی بگیری ، پس آنجا آزادی وجود ندارد ، آنجا با زندان هیچ فرقی ندارد ، دوستان تو که از چنگال فرقه آزاد شدند ، در اینجا به راحتی زندگی می کنند و این را ما به چشم می بینیم. ان شاالله اگر آزاد شدی ، اینجا آمدی ، روی چشم همه ما جا داری ، اگر هم نخواستی ایران بیایی ، هرکشوری که خواستی برو ، فقط خودت را آزاد کن و ما هم تو را در دنیای آزاد ببینیم ، آرزوی قلبی ما این است که عمر تو در آن فرقه تلف نشود . امیدوارم به زودی خودت را آزاد کنی ، اگر از دوستانت هم کسی صدای ما را شنید ، امیدواریم که سلام ما را به تو برساند ، سال نو را هم خدمت شما تبریک عرض می کنم .
به امید دیدارت
برادر چشم انتظارت علیرضا صدیق

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20218