• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

چهارشنبه سوری و مبارزه با اهریمن و نفاق

  • کد خبر : 20056
  • 19 مارس 2019 - 12:34

مردمان ایران زمین هرساله پس از اتمام ۳۶۵ روز به استقبال آیین باستانی نوروز می روند که قبل از شروع این آیین باستانی با یک سنت باستانی دیگر به نام چهارشنبه سوری که آخرین سه شنبه سال است به استقبال نوروز می روند.
در شب چهارشنبه سوری به اهریمن ، اندیشه های اهریمنی و دشمنان اصلی خود با آتش و سرخی که سمبل پاکی ست به جنگ زردی و نفاق می روند.اما سالیان طولانی است که اهریمن عصر حال به نام فرقۀ رجوی با عملکردهای خود و تبلیغات دروغین درصدد سلب این سور و شادی مردم است و آتش کشیدن ، انفجار و سوختگی را که شکلی دیگر از ترور است را می خواهد به مردم شاد تحمیل کند و سوختگی و سوز و گداز را به سفرۀ هفت سین نوروزی اضافه کند. اما در همین چهارشنبه سوری مردم با پایکوبی، فرهیختگی و با زمزمۀ «زردی من از تو ، سرخی تو از من» آتش به بنیان سست فرقه رجوی و سرکرده کنونی آن می زنند و داغ و حسرت را به دل سنگدل ترین سنگدل ها که سالیان سال است انسان هایی را از دیدن خانواده و نشاط واقعی و آینده ای روشن محروم نموده اند ، می زنند .
حال مریم رجوی که در باتلاق آلبانی فرو رفته و در سراشیبی سقوط قرار گرفته می خواهد از دورهم جمع شدن مردم به دور آتش و آیین چهارشنبه سوری سوء استفاده نماید و این سوء استفاده چیزی نیست جزء اینکه تعدادی جوان و کودک سهل انگار، دچار سوختگی شدید و در نهایت مرگ بشوند که فرقه بتواند در شبکه های اجتماعی و سایت های خود علیه نظام تبلیغات وارونه و دروغین نماید.
آری فرقه مخرب رجوی برای اینکه بتواند مرهمی بر درد بی درمان خود که همان ناکامی حکومت و حکمفرمایی بر مردم و کشور ایران است بگذارد به دنبال قربانی و شکار است و از هر مقوله ای سوء استفاده می کند. به یاد دارم همین مریم قجر زمانی که به دلیل پولشویی و فساد و تخریب جامعه در کشور فرانسه دستگیر شده بود هواداران و اعضای خود را در اروپا و ما نیروها را در قرارگاه های عراق به خودسوزی ترغیب می کرد و در نهایت چند نفری مجبور به آتش کشیدن خود شدند و این نهایت شقاوت فرقه رجوی و رابطه شان با آتش و آتشبازی است .
با آرزوی سرنگونی سازمان تروریستی فرقه رجوی و نجات افراد گرفتار در سال نو و حضور آنان در پای سفرۀ هفت سین کنار خانواده هایشان.

استان البرز – بیژن
انتهای پیام / انجمن نجات مرکز البرز

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20056