تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

دبیرکل بنیاد هابیلیان: افکار عمومی جهان را از عمق جنایات منافقین مطلع خواهیم کرد

  • کد خبر : 19773
  • 24 فوریه 2019 - 11:38

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: افکار عمومی جهان با ارائه پرونده قطور جنایات منافقین به محاکم بین المللی، از جنایات آنها مطلع خواهند شد.به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی فراق، سید جواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با  خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ضرورت راه اندازی دبیرخانه بازخوانی دهه ۶۰ گفت: فعالیت‌های دبیرخانه در دو سطح موضوعات داخلی و خارجی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه نیاز به روشنگری درباره حوادث دهه ۶۰ وجود دارد، اظهار کرد: خیانت‌های فرقه رجوی  در زمان جنگ تحمیلی و دهه ۶۰ بسیار واضح و روشن است؛ در نتیجه باید با نمایش و بازخوانی حوادث دهه ۶۰، مدعیان آزادی و دموکراسی در جهان  را رسوا کرده,  زیرا آنها در پی تغییر چهره  این جلادان  هستند.

هاشمی نژاد در ادامه با تاکید بر اقدامات بنیاد هابیلیان در سطح بین المللی افزود: افکار عمومی جهان را با ارائه پرونده قطور جنایات منافقین  به محاکم بین المللی و  دادخواهی قربانیان، از عمق جنایات این سازمان تروریستی مطلع خواهیم کرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به اینکه اسناد و مدارک جنایات منافقین در کشور جمع آوری و ساماندهی شده است، افزود: بخشی از این اسناد برای بازتاب جهانی به مجامع بین المللی ارائه شده است.

هاشمی نژاد  تاکید کرد: همکاری دادستان کل کشور در جمع آوری و ساماندهی اسناد و مدارک جنایات دهه ۶۰ و هماهنگی دستگاه‌های دیگر به روشنگری این موضوع کمک شایانی می‌کند.

وی در پایان یادآور شد: حمایت سیاستمدار‌ها در سطح جهان  از این گروهک‌ها طبیعی است، اما همچنان گوش‌های شنوایی برای شنیدن صدای مظلومیت ملت ما در مواجهه با این جنایات وجود دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19773