• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

میل مصرف مشروبات الکلی به بالاترین فرماندهان فرقه رجوی رسوخ پیدا کرده است

  • کد خبر : 19734
  • 21 فوریه 2019 - 10:55

بر اساس خبرهای دریافتی و کاملا موثق از مقر اشرف ۳، مسئولین رده بالای فرقه از نقض مرزهای سرخ تشکیلاتی توسط اعضا به هنگام خروج از مقر اشرف سه کاملا مستاصل و درمانده شده اند.

درطی سال ها و به خصوص بعد از بحث های انقلاب و طلاق ارتباط با جنس مخالف برای اعضا مرز سرخ و به مثابه نقض عهد و خیانت به رهبری محسوب می گردید. بعد از انتقال اعضا از فضای بسته عراق به آلبانی که شرایط آن با عراق کیفا متفاوت بود اعضا به دلیل قرار گرفتن در ملا اجتماعی و برقراری تماس بامردم آلبانی در معرض تغییر رفتاری قرار می گرفتند و بدین ترتیب محدودیت ها و جبر واجباری که به عنوان یک ارزش طی سالیان بر آنها تحمیل شده بود به مرور زمان رنگ باخت.
درابتدا این تغییر رفتار و عملکرد در کردار در شکل و میزان محدود نمود عینی پیدا می کرد ولی اکنون به لایه های بالاتر تشکیلات هم نفوذ پیدا کرده است.به طوریکه که مسولین رده بالای فرقه را مجبور به واکنش درقبال این پدیده نوظهور نموده است. بنا به گزارشات مهدی ابریشم چی (شریف) در جلسه ای که برای لایه های مختلف اعضا گذاشته به آنها گوشزد کرده که مقامات امنیتی دولت آلبانی به آنها گزارش کرده اند که اعضای شما به محض خروج از مقر اشرف سه به محل های فروش مشروب و یا ارتباط گیری باجنس مخالف اقدام می کنند. باید مراقب باشید ادامه این کارها ممکن است منجر به بیماری شما شود. این گونه موارد به حدی گسترده شده و درمیان اعضا شیوع پیدا کرده که مهدی ابریشم چی اصل قضیه را پذیرفته و فقط توصیه می کند مراقب سلامتی خود باشید واین نشان می دهد که کنترل اوضاع از دست وی ودیگر مسئولین خارج شده است. به گفته برخی اعضای جداشده میل مصرف مشروبات الکلی به بالاترین فرماندهان هم رسوخ پیدا کرده و آنها به هنگام آمدن به شهر اقدام به مصرف می کنند. البته برای اعضایی که سالیان طولانی بدلیل انقلاب مزخرف مریم مجبور به جدایی از همسرانشان شده اند وکانون خانواده انها از هم گسسته این موارد بخصوص دریک فضای ازاد کاملا طبیعی وقابل پیش بینی است.
مریم رجوی در نشست های کذایی موسوم به انقلاب ادعا کرد که می خواهد مسله غرائز جنسی را در بین مردان و زنان برای اولین بار درتاریخ به یمن انقلابش حل کند. البته اعضایی که در این فرقه بوده اند به خوبی می دانند که اصرار مریم رجوی به تحمیل این تز و طلاق اجباری تا کجا تشکیلات را در فساد فرو برد و اعضا تحت فشار و اجبار و برای حل مشکل خود دست به کارهای ناصوابی می زدند. تمایلات و کشش عناصر به اصطلاح انقلابی و گوهرهای بی بدلیل انقلاب کرده حتی به حیوانات و پرندگان و خزندگان هم کشیده شد. به نحوی که موج سرکوب و تبعید حیوانات از پادگان اشرف در دستور کار قرار گرفت. درپادگان اشرف به دلیل شرایط خفقان و حصارهای فیزیکی و جو امنیتی و از همه مهم تر برخورداری از حمایت سیستم های امنیتی صدام تاحدودی رجوی می توانست غرائز جنسی اعضا را سرکوب نماید ولی درفضای آلبانی چنین امری امکان ندارد وبحث ها و نشست های ایدئولوژیکی هم کارایی گذشته را ندارد. به همین دلیل تمایلات وکشش های طبیعی اعضا که درسرشت هرانسانی است این چنین سرباز می کند و کاری هم از دست مریم رجوی و دیگرسرکردگان ساخته نیست این یک پدیده جدید درتشکیلات فرقه بعداز سالیان است که تمایلات اعضا از شکل تصور و خیال، شکل عمل به خود می گیرد. در کنار معضلات سیاسی و بن بست تشکیلاتی مبارزه با تمایلات به حق ومشروع اعضا چالش دیگری است که منبعد مریم جوی با آن روبرو خواهد بود. واقعیت این است دیگر نسخه ای که مریم درطی سالیان برای سرکوب میل به غرائز جنسی اعضا پیچده بود کارایی خود را از دست داده است و از طرف اعضا دیگر مرز سرخ محسوب نمی شود.

یادداشت از: اکرامی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19734