• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

جان بولتون هم رنگ عوض کرد

  • کد خبر : 19616
  • 13 فوریه 2019 - 11:17

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا در نشست گروه تروریستی رجوی در پاریس در سال ۱۳۹۶ در سخنرانی خود قول داده بود ایران نباید به جشن چهل سالگی انقلاب برسد .
وی گفته بود دولت ترامپ سیاست هایش در قبال ایران بایستی این باشد که آن کشور نتواند جشن چهل سالگی اش را بگیرد. آقای بولتون که هشتاد هزار دلار از فرقه رجوی دریافت کرده بود مانند رجوی وعده سرخرمن داد ، البته دلار خیلی از مسائل را وارونه جلوه می دهد. رجوی هم در تمامی سالیان به نیروهایش وعده سرخرمن داده ، به صورتی که توی محفل ها در بین نیروهایش زمزمه شده بود آقا شده چوپان دروغگو . رجوی وقتی به تنگ می آمد به بیان سرنگونی ، خودش را خالی می کرد! خودش در یکی از نشست ها یادم هست که گفته بود در مقابله با نظام ایران اگر هر کسی جای ما بود تا الان باید صد بار نابود می شد و برای فرار به جلو گفته بود اگر این فشاری که از جانب ایران با کمک استعمار روی ما آمده روی نظام ایران می آمد این نظام می پاشید . رجوی با شارلاتان بازی خودش را قدرتی فرض کرده بود که به این راحتی نمی پاشد و از بین نمی رود بعد قدرتش را پیوند زد به انقلاب باسمه ای مریم قجر ، همواره ادعایش این بود اگر این انقلاب عمل کند برابری می کند به جرم اتمی. آری رجوی هم برای دور زدن از واقعیت ها از رو نمی رفت و چشمش را می بست ، حالا جان بولتون در قبال پول باد آورده از روی واقعیت ها می پرد و حرفش را عوض می کند. حالا در چهملین سالگرد انقلاب ایران در بهمن ۵۷ ، جان بولتون به انتقاد از جمهوری اسلامی پرداخته و در صفحه توئیتری خود نوشت «چهل سال شکست بوده است » اکنون انتخاب با ایران است تا رفتارش را عوض کند ، مشاور امنیت ملی خودش را به فراموشی زد که در سال ۱۳۹۶ گفته بود ایران به جشن چهل سالگی اش نمی رسد. هر کس تن اش به تن رجوی خورده باشد لاجرم مثل رجوی از رو نمی رود اگر چه در طی این چهل سال گذشته زمانی نبود که برای تغییر نظام دست به توطئه ای نزده باشد اما پیوسته سرتان به سنگ خورده است و از این به بعد هم همین خواهد بود .
رجوی بعد از سرنگونی صدام شعار اشرف شهر شرف ، اگر کوهها بجنبند اشرف از جایش تکان نخواهد خورد ، حتی وقتی به لیبرتی هم جابجا شدند باز هم از رو نرفت گفت لیبرتی پلی پیروزی است به سوی تهران ، خلاصه از این دست شعارها فراوان داد آیا حتی یکی از شعارهایش در طی این سالیان اثبات شد ؟

گلی
انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19616