• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

پیام یک عضو جدا شده به اسیران فرقه رجوی: شما هیچ ارزشی برای فرقه ندارید

  • کد خبر : 19490
  • 05 فوریه 2019 - 12:56

سایت بی محتوای ایران افشاگر مربوط به فرقه رجوی را مرور می کردم. موضع گیری بر علیه دوستان جدا شده آقای موسی دامرودی و عبدالرحمان محمدیان با ۲۸ سال ماندگاری در دام فرقه کثیف رجوی را در سایتشان درج کرده بودند و از این جدا شدگان به اسم اسیران جنگی سابق یاد کرده بودند .پیام من به اسیران جنگی که در فرقه رجوی سرگذشت غمباری دارند .
رجوی و سرانش بزرگترین کلاه برداران و فریب کاران تاریخ هستند. فرقه رجوی به گذشته برگردد و خودش را مرور کند که در آن زمان چگونه به اردوگاه های عراق با ترفندهای گوناگون مراجعه می کرد و با وعده های فریب کارانه و دروغ اسیران را در دام خود می انداخت و به زندان اشرف منتقل می کرد و به آنها مجاهد می گفت و بعد از مدتی برای دل خوشی اسیران مریم قجر می گفت شما جگر گوشه های من هستید چی شد که الان بعد از چندین سال بیگاری کشیدن از اسیران . وقتی می خواهند به دنبال زندگی خود بروند و از فرقه تباهی جدا می شوند ( به آنها لقب اسیران جنگی سابق داده می شود .)
اسیران پیوسته در فرقه رجوی به خود بیایید . فرقه رجوی چندین سال است دارد شما را فریب می دهد. چندین سال است شما را شستشوی مغزی می دهد و از شما بیگاری می کشد و هر زمانی تصمیم به جدا شدن از فرقه را می گیرید به شما برچسب می زند و می گوید این فرد یک اسیر جنگی بوده و اصلا از ما نبوده، خدا لعنت کند رجوی و زن ولگردش مریم قجر را . خودتان را از دام رجوی ها نجات بدهید شما هیچ ارزشی برای فرقه رجوی ندارید. اگر یادتان باشد رجوی در چندین نشست اعلام کرد که ما اسیر جنگی یا اسیر پیوسته نداریم شما از پاره تن من و مریم هستید. دیدیم که در سال ۸۰ در نشست ضد بشری طعمه به ما گفت شما مناسبات ما را خراب کردید شما لمپن هستید. شیادی رجوی برای ما روشن شد که این گرگ دریده در لباس میش خودش را مخفی کرده بود هنوز دیر نشده تصمیم بگیرید و خودتان را از اردوگاه تباهی رجوی نجات دهید. ما و شما رکب بزرگی از رجوی و سرانش خوردیم .
امیدوارم هر چه زودتر خودتان را از دام رجوی نجات دهید .
مرگ بر رجوی و مریم رجوی و سرانشان.

نوشته: فواد بصری – عضو جدا شده از فرقه رجوی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز اراک

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19490