• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

آدم کش‌های اجاره‌ای / کینه مردم ایران از این فرقه کودک کش کهنه نخواهد شد

  • کد خبر : 19309
  • 24 ژانویه 2019 - 11:06

«مزدورهای اجاره­ای تا دلتان بخواهد اهل بلوف زدن، خالی بندی و داد و بیداد در فضای مجازی هستند»هر چند مجاهدین ضدخلق(منافقین) «پل پت»، «هیتلر»،‌ «صدام» و خیلی‌های دیگر نمی‌شوند اما در اندازه عیار اجاره‌ای بودنشان تمام عیار کار کرده‌اند.

هر چند منافقین که سال‌هاست به دریوزگی افتاده‌اند و قدم از قدم بر نمی‌دارند تا مبادا از لیست تروریستی اروپا و آمریکا خارج‌شان کنند اما نباید از ریشه‌های گذشته آنها غافل بود؛ از روزهایی که با تیغ موکت بری به جان مردم کوچه و بازار افتادند و خون ریختند، روزهایی که به نام عملیات مهندسی جوانان و مردانی که اتهامشان فقط داشتن ریش بود را پوست کندند!

روزهایی که در عراق، اسیران ایرانی را شکنجه می‌کردند، روزهایی که در دوران دفاع مقدس، ذهن و فکر مردنماهایشان در اختیار صدام بود و جسم زنانشان در اختیار افسران ارشد حزب بعث بود تا سال‌هایی که در جنگ به ملت پشت کردند و بهای اجاره خود را به بهای خیانت به وطن فروختند، ایامی که تلاش کردند همپالگی رژیم اسرائیل شوند و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران را از افتخارات جاسوسی اجاره‌ای خود می‌دانند (هر چند که منابع آگاه منافقین و اطلاعاتی که در مورد تأسیسات هسته‌ای ایران به اسرائیل رسید، دو سه سالی است که سوژه خنده رسانه‌های غربی شده و آنها جملگی بر بی ارزش بودن این منبع‌ها تأکید دارند) و چه امروز که آتش بیار برخی تجمعات و اعتراضات صنفی شده و نقش عمله دسته چندم برخی آشوب‌های داخلی را بازی می‌کنند و حاصل کار دیگر گروه‌های تروریست مفلوک را به نام خود ذخیره کرده و همه جا جار می‌زنند «خیزش‌های داخلی را ما سازماندهی کرده‌ایم» تا به این وسیله آلارم حیاط داده و اثبات کنند که هنوز زنده‌اند و انگار روی پیشانی تحلیل‌گران خارجی و افکار عمومی داخلی هم برچسب نادانی چسبیده شده که نفهمند یک گروهک زپرتی و پوشکی را که اگر جیره پوشک روزانه‌اش نرسد نمی تواند به جیات ناپاک خود ادامه دهد. آنها پول آشوب‌ها را از گاو شیری ترامپ (رژیم سعودی) می‌گیرند و پزش را در شبکه‌های مجازی و سایت‌های کم بیننده‌شان می‌دهند.

زمانی که اجاره بهای آنها سنگین‌تر بود و هنوز اندکی جوانی در بازوی نیروهای فرقه بود، تمام زورهایشان را در عملیات مرصاد زدند تا بهای اجاره تانک‌ها و پشتیبانی صدام و حضور آنها در عملیات حمله به ایران را بپردازند و عاقبت این خیانت اجاره‌ای را هم دیدیم.

چند سال قبل و در نهایت تتمه زورشان، منافقین به شکل حقیر و خفیف در ماجرای فتنه ۸۸ وارد شدند و حداکثر در نقش تدارکات‌چی و نه طراح و مجری، ایفای نقش کردند. اجاره آنها حالا خیلی کمتر از گذشته است زیرا نه تن زنانشان برای عرضه به سران حزب بعث جوان و زیبا است و نه زور مردانشان برای مشارکت مستقیم در عملیات­های تروریستی جوان و چالاک است. اما مزدورهای اجاره­ای تا دلتان بخواهد اهل بلوف زدن، خالی بندی و داد و بیداد در فضای مجازی هستند. اصلا آنها چند سالی است که به همین بهانه خود را اجاره داده­اند؛ حرافی، خالی­بندی، بلوف و دروغ­هایی که نخست وزیر رژیم اسرائیل را مضحکه خاص و عام کند و با خالی­بندی­هایی که داشته­اند، عن­قریب است که دیگر به همین توانایی آنها نیز به پشیزی نَیَرزد و خریدار نداشته باشد.

بدبختی اعضای این فرقه پوشکی اینجاست که حتی آنها که با جمهوری اسلامی زاویه دارند و خواهان تغییر حکومت هستند نیز روی این لاشه پوسیده حساب باز نمی­کنند زیرا می­دانند همین که حضور و نام منافقین در پروژه و پرونده­ای عمومی شود، قطعا روز پایان یارگیری آن پرونده و گروه اپوزیسیون خواهد بود. هنوز تجربه چندی قبل شبکه سعودی از یادها نرفته است. آنقدر که مدیران این شبکه با پخش مستقیم خیمه­شب بازی منافقین، از چشم افتادند، به دلیل زیر بلیت بودن آل سعود از چشم نیفتادند زیرا شاید بتوان به آینده امیدوار بود که خاندان آل سعود به مدار عقب بازگردد اما برای منافقین هیچ امیدی به بازگشت نیست و این فرقه مصداق بارز «خَسِرالدنیا و الآخره» هستند.

اگر به سوابق مزدوران اجاره­ای نگاه کنیم، القاعده، طالبان، داعش، جیش­العدل، جبهه النصره، بوکوحرام، فارک، سپاه صحابه، جبهه اسلامی سوریه، ارتش آزاد سوریه، جیش الفتح، جیش­المجاهدین و الانصار و ده­ها گروه تروریستی دیگر که در دنیا فعالیت دارند، بی­تردید از آبشخور یک یا چند دولت خارجی به چَرا و ادامه حیات مشغول­اند. اغلب آنها آرمان­های زیبایی مرکب از دفاع از انسانیت، اسلام، جلوگیری از نفوذ بیگانه و مواردی از این دست را دستاویز اقدامات تروریستی خود می­کنند اما واقعیت اهداف آنها آنقدر هم پنهان و پوشیده نیست و همه می­دانند اگر آبشخور حمایت برخی دولت­های خاص در میان نباشد، تروریست­ها آنقدر دوام نخواهند داشت.

تروریست­های اجاره­ای رجوی نیز اگر منشأ حمایت­های غربی و سعودی نباشد حتی قادر نخواهند بود پول پوشک­شان را تأمین کنند. البته ناگفته پیداست که دوره و بورس منافقین خیلی وقت است که به پایان رسیده و حتما لازم است آنها طی فراخوانی عمومی، تمام قابلیت­های زپرتی خود را اعلام کنند تا کمپین پیشنهادات مختلف برای اجاره­بهای جدید منافقین را به راه بیندازند و مثلا به جای اقدام نظامی یا تن فروشی منافقین (که دیگر زمینه­اش را سال­های سال است ندارند) مثلا اجاره خدمتکار ساعتی، مزدوری و پادویی برای خرید منزل، کارگری کارواش، آب حوض کشیدن، شیشه پاک کنی، شستشوی سرویس بهداشتی و … را پیشنهاد کنند. قطعا با توجه به توانایی فعلی منافقین، بیشتر از این نمی­توان از آنها انتظار داشت و قطعا هم کسی آنها را برای بهای بیشتری اجاره نخواهد کرد.

از اینها گذشته با نگاهی به هشتک #آدم کش‌های – اجاره – ‌ای و آنچه مردم و شهروندان در این کمپین بزرگ اعلام کرده­اند، قطعا آنها جایی برای بازگشت به ایران نیز ندارند و بهتر است با تشکیل شرکت سهامی جدیدی، از اعلام آمادگی خود برای اجاره شدن در مشاغل مورد اشاره بگویند. خشم ملت ایران از منافقین چیزی نیست که با گذشت سال و ماه از یاد برود. کینه مردم ایران از این فرقه کودک کش، آنقدر تازه است که با تعویض رنگ و لباس و ژست های جدید هم کهنه نخواهد شد.

یادداشت از :مهدی عسکری فرسنگی

انتهای پیام / بنیاد هابیلیان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19309

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»