تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

افشاگری از پشت پرده سایت فشارگرِ رجوی

  • کد خبر : 19299
  • 24 ژانویه 2019 - 10:32

اغلب کسانی که فرقه منحوس رجوی را می شناسند با سایت «ایران افشاگر» آشنایی کاملی دارند.این سایت به غایت سانسورشده فرقه که فقط به دست منحوس رجویی ها اداره می شود از چند بخش تشکیل شده که مقالات افراد خودشان را منتشر می کند.

هر موقع هم که این سایت را باز می کنی تا یک نگاهی بیندازی چهره عبوس مریم و مسعود ملعون در تیتر خبرهاست.

سایت ایران افشاگر در بیرون فرقه سایت افشاگری است و در داخل سایت فشار، یعنی به زور از افراد مقاله می گیرند تا در این سایت منتشر کنند.

افرادی هم که مقاله می نویسند اغلب سواد کافی ندارند و موقعی که صحبت های آنها را می خوانی از ادبیاتی استفاده شده که فکرمی کنی داری رمان و داستان می خوانی.

آخر کسی نیست به این فرقه بگوید که تمام صحبت های افراد، دیکته شده خودتان است.

در سایت فشارگر رجوی هر کس این ادعا را می کند که ما پاک ترین سایت و رسانه ها را داریم.  نفراتی هم که پشت این سایت قرار دارند و مطالب را می نویسند مستقیم از سران فرقه دستورمی گیرند شاید شما خبر نداشته باشید من که سالها در بین آنها بودم یک خبر باید از ده فیلتر رد می شد تا چیزی از قلم نیفتاده باشد.

فقط در بین این خبرها که این سایت تمام اخبار را در تمام جهان رصد می کند دو خبر از قلم افتاده، یکی این که مسعود رجوی ملعون الان در کجا است و دیگری اینکه از خصوصیات فرزند رهبری مقاومت هم بنویسند تا مخاطبان بیشتر آشنا شوند این ولیعهد روزانه کارهایش را چگونه اداره می کند.

سینا سالاری

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19299