• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

رجوی هیچ وقت پاسخگوی کارهای خود نیست

  • کد خبر : 19181
  • 16 ژانویه 2019 - 10:47

«اکنون جنگ داخلی سوریه به پایان خود نزدیک می شود ولی رجوی شیاد حاضر نیست در مورد شکست خود در حمایت از تروریست ها حرفی بزند . چرا رجوی زن باره هیچ وقت پاسخگوی فعالیت های خیانت کار خود نیست ؟»بعد از شکست تروریست های داعش در عراق و سوریه ، سران فرقه تروریستی رجوی خفه خون گرفته و انگار هیچ اتفاقی در این دو کشور نیفتاده است . بعد از شروع درگیری ها در سوریه و ورود کشورهای مرتجع عربی به جنگ داخلی سوریه ، سران فرقه تروریستی رجوی فکر می کردند که می توانند با حمایت از تروریست ها منافعی به دست بیاورند و به تحلیل مسخره شان بعد از سرنگونی حکومت سوریه نوبت ایران خواهد رسید و حتی چنان رجوی تروریست عجله داشت که در نشست جمعی عنوان نمود دیگر کار آقای بشار اسد تا عید به پایان خواهد رسید . در همین راستا برنامه های تلویزیونی فرقه رجوی تماماٌ مربوط به سوریه بود و اعلام پیروزی های خیالی برای تروریست های داعشی که فلان شهر را تصاحب نمودند و اکنون نزدیک پایتخت سوریه و عراق هستند و رجوی شیاد در دلش قند آب می شد که تعداد زیادی مردم کشته شوند .
از طرف دیگر غرب برای اینکه جنگ سوریه را واقعی نشان دهد تعدادی از عوامل جیره خوار خود را به صحنه بین المللی آورد به نام مخالفان حکومت سوریه وارد گفتگو نمود و در کشورهای مختلف آنها را گرداندند تا هم عکس یادگاری بگیرند و هم فشار را بر دولت سوریه بیشتر کنند ولی هر کدام از این جانیان وقتی به پولی می رسیدند یادشان می رفت که برای چه کاری استخدام شدند و هر چند ماه یک نفر جایش را به فرد بعدی می داد .
البته ابعاد همکاری دول غربی با تروریست های داعشی و کشورهای منطقه ابعاد بسیار گسترده ای داشت تا جایی که گروهی به نام کلاه سفید که از کشور انگلستان هدایت می شدند سر بر آورد و هراز گاهی به نام استفاده از مواد شیمیایی سعی می کردند فشار را بر دولت سوریه بیشتر کنند .
تروریست های رجوی که دیگر سر از پا نمی شناختند سعی نمودند این همکاری را با گروه مذاکره کننده و مخالفان دولت و تروریست های ارتش آزاد که توسط غرب حمایت می شد علنی نمایند و حتی مریم قجر عکس های زیادی با این تروریست ها در مقر اور گرفت و به این همکاری افتخار می کرد ولی از آنجایی که هر گروهی یا فرد دست همکاری با رجوی ها بدهد خواهد سوخت این گروه مسخره هم اکنون نابود شده و دیگر اسمی از آنان نیست.
اکنون بعد از وارد شدن نیروهای ارتش سوریه به شهر منبج باید گفت که کار گروه های تروریستی و دخالت غرب در سوریه با پایان خود رسیده است و دولت سوریه می تواند با قدرت بیشتری بر تمام کشور خود مسلط شود و این کشورهای مرتجع منطقه می باشند که اکنون برای اینکه روی شکست خود را بپوشاند با عنوان های مسخره روی به بازکردن سفارت در دمشق آوردند و حال دیگر از تلویزیون فرقه تروریستی رجوی خبری از تروریست ها نیست و انگار یادش رفته که تمام تبلیغاتش ارتش به اصطلاح آزاد و تروریست های سوریه بوده است . اکنون جنگ داخلی سوریه به پایان خود نزدیک می شود ولی رجوی شیاد حاضر نیست در مورد شکست خود در حمایت از تروریست ها حرفی بزند . چرا رجوی زن باره هیچ وقت پاسخگوی کارهای خیانت کارش نیست ؟ چرا وقتی تروریست های داعشی از حلب خارج می شدند رجوی جنایت کار این عقب نشینی و شکست شان را پیروزی می نامید همانگونه که در مورد عقب نشینی خود از عراق اعلام داشت که رفتن ما به کشور آلبانی پیروزی بزرگی برای ما محسوب می شود . حال باید گفت که وقتی نطفه سازمانی که با فریبکاری و خیانت بسته شده باشد به طبع رجوی جنایت کار هیچ وقت حاضر نیست که پاسخگوی اعمال خود باشد .
در مقطع کنونی همه کسانی که رجوی به آنان کولی می داده به وضعیت وخامت باری دچار شدند از غرب گرفته تا شیخ های مرتجع عربی . همان بهتر که رجوی به نوکری آنان ادامه دهد تا هر روز چهره پلیدش برای همه روشن شود .

یادداشت از: هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19181

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»