• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024

معامله گری و درماندگی فرقه رجوی

  • کد خبر : 18862
  • 16 دسامبر 2018 - 12:32

بیش از یک هفته است که از اعتراضات مردمی (جلیقه زردها) در کشور فرانسه مطلع هستیم . با توجه به انعکاسات ساعت به ساعت این موضوع در رسانه های عمومی جهانی ، تاکنون عوامل و رهبری فرقه تروریستی رجوی نسبت به آن موضعگیری ننموده اند.

پرداختن به احوال جداشدگان فرقه و ساعتها برنامه علیه آنها تدوین نمودن و اطلاق تهمت های واهی همچون مزدور موضوعی است که رهبری فرقه اهمیت لازم را می دهد.

خزیدن فرقه رجوی در لاک فلان و بهمان سناتورهای جنگ طلب آمریکایی و پیشنهادهای مالی و مستمر به آنها جهت حمایت آنان از وجهه نداشته فرقه تروریستی رجوی، سالهاست که به راحتی حتی اتخاذ مواضع سیاسی لازم در خصوص خیزش های مردمی در اروپا را تحت تاثیر قرارداده و شرایطی وابسته از این جریان نگوبخت را به نمایش گذاشته است. درداخل کشور هم دیگر کشکِ ! کانون های شورشی سابیدن ندارد . افراد بسیار بسیار معدود ، بیسواد و فریب خورده که در گذر شیطنت های دار و دسته فرقه رجوی در شبکه مجازی به کمین عوامل آنها افتاده و گاها مورد سوءاستفاده نیز قرار می گرفتند که ظاهرا از دسترس فرقه رجوی خارج شده اند و دست رجوی بدون حنا مانده است.

دعوت از چند پیروپاتال و نماینده اسبق کمیسیونهای اروپایی به اشرف ۳ در آلبانی و گذاشتن برنامه بازدید نانوایی هایِ آن پایگاه، هیچ دردی را حتی برای اعضای گرفتار در اشرف ۳ برای فرقه نداشته و ندارد.  شنیده ها حاکیست که آمریکا در صدد به نزدیکی کشاندن فرقه درکنار سلطنت طلبها برای بلوا آفرینی در موقعیت های زمانی پیش رو است  ولی آنچه مهم است  قدرت طلبی و جنون شیفتگی رهبری فرقه در مواجهه با چنین پدیده هایی نزد اربابان چند ملیتی همچون آمریکا ، عربستان سعودی و اسرائیل می باشد.

به نظر می رسد تضادهای فردی ، صنفی و سیاسی افراد در فرقه رجوی روبه فزونی رفته است.  بی توجهی مطلق اعتراضات چندماهه صنفی کارگری چندشرکت تولیدی به موج سواری خائنانه تشکیلات رجوی دیگر هیچ عرصه ای را برای آنان باقی نگذاشته است . با رد شدن از تقویم ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ فاز جدید جدایی و ریزش های نیرویی در تشکیلات رجوی به جهت برآورده شدن وعده های پی در پی دروغ رهبری فرقه در سرنگونی ایران افزونی خواهد گرفت. آنچه مسلم هست عیان شدن چهره شکست خورده و دوروی فرقه رجوی در مجامع بین المللی از بابت مباحث مربوط به ایران هست.

یادداشت از: مصطفی آزاد

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18862

نوشته های مشابه