• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

افسانه روشنفکری در زندان «اشرف ۳» / چرا دیدار فقط برای خانواده های اعضای فرقه ممنوع می باشد؟

  • کد خبر : 18723
  • 09 دسامبر 2018 - 12:13

پخش مستند سفارشی از وضعیت اعضای فرقه رجوی در آلبانی، طی روزهای اخیر بازتاب گسترده ای داشته است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، تهیه کننده شبکه تلویزیونی آلبانی در این برنامه سعی کرده چهره مظلومی از فرقه تروریستی رجوی را برای مخاطبان خود ترسیم نماید.

در این زمینه، ثریا عبداللهی از مادران خستگی ناپذیر اسیران فرقه رجوی با انتشار نامه ای خطاب به «سگول بالا» تهیه کننده این برنامه نوشته است:
آقای «سگول بالا»، هدف شما از تهیه و پخش این کلیپ چه بوده ؟ آیا از وضعیت واقعی فرقه تروریستی رجوی خبر ندارید یا اینکه می خواستید با دریافت رشوه چند صباحی خوش گذرانی کنید ؟
آقای «سگول بالا»، از روباه شاهد خواستند، گفت دمم. حسن نایب، خود شیطان زاده و شکنجه گر زندانهای اشرف و لیبرتی بود که جوابگوی سئوالات مهندسی شده شما شد.
آقای «سگول بالا»، آیا با رهبر مفقود الاثر ساکنین «اشرف ۳» دیدار داشتید؟ چرا این گفت و گو در برنامه شما گنجانده نشد ؟ مریم قجر و یا ابریشمچی چطور؟
آیا اجازه داشتید که با اکثر اعضای مقرها دیدار کنید یا این هم جزو برنامه های طراحی شده نبود؟
راستی از حسن نایب می پرسیدید که ساکنین «اشرف ۳» از محلی حقوق دریافت می کنند و یا بعد از ۴۰ سال جانفشانی، حقوق بازنشستگی به این افراد تعلق می گیرد یا نه ؟
جناب «سگول بالا»، از حسن نایب می پرسیدید که ساکنین خوشبخت، آگاه و تحصیل کرده «اشرف ۳» دارای همسر، فرزند و زندگی هستند ؟

به راستی شما که دربین نفرات ساکن در «اشرف ۳ » بودید سئوال می کردید که این افراد تا کنون چند بار به دیدار خانواده خود رفتند و یا اصلا با خانواده در ارتباط هستند ؟ از همسر، فرزند، مادر و پدر خود بعد از چهل سال ، خبری دارند ؟
آقای «سگول بالا»، یقینا شما به عنوان خبرنگار یک رسانه در آلبانی از وضعیت هزاران خانواده همین ساکنین «اشرف ۳» در آلبانی ، اطلاع کامل دارید که ۴۰ سال است در آرزوی دیدار و با فرزندان وعزیزان خود لحظه شماری می کنند، آیا فرصتی شد که این مسئله را به اطلاع هیات رئیسه و شورای به اصطلاح مشورتی کمیته آلمان برسانید
آقای «سگول بالا»، جای تعجب دارد که دربهای «اشرف ۳» به روی شما و تمامی اعضای هیات رئیسه آلمان به راحتی بازشد ولی چرا دیدار برای خانواده های همین ساکنین ممنوع می باشد ؟ چرا به پدر و مادر سمیه در طول چهار ماه اقامت در آلبانی، حتی اجازه ارتباط تلفنی هم داده نشد ؟ چرا سمیه را مجبور کردند که با خبرنگار توجیه شده در فضای کاملا سانسور برعلیه پدر خود مصاحبه کند ؟ این است مبارزه برعلیه ظلم ؟ فرقه تروریستی رجوی از خانواده، از پدر و مادر پیر و سالخورده می ترسد؟ چرا خانواده های اسیران ربوده شده ، نمی توانند به این دربها نزدیک شوند ولی شما با تار و دنبک پذیرایی می شوید؟ انسانیت و شرف خبرنگاری خود را به چند فروختید ؟

از حسن نایب می پرسیدی که شما که به جنگ فکر نمی کنید و افراد روشنفکری هستید ، ۱۷هزار ایرانی به دست چه کسانی ترور شدند ؟ طراح «جنگ فروغ جاویدان» چه کسی بود ؟ چرا زنان و مردان فرقه رجوی به جنگ با هموطنان خود فرستاده شدند؟ چه کسانی اطلاعات ایران را به صدام حسین فروختند؟ مسبب اصلی بمب های شیمیایی چه کسانی هستند؟ کودکانی که از مهد کودک اشرف ربوده شدند به کدام کشورها اعزام شدند و آیا الان همان کودکان از خانواده خود اطلاعی دارند؟ از «حسن نایب» خونخوار بپرسید چرا برای سربازان ایرانی در جبهه های جنگ و پشت خاکریزها حکم اعدام صادر می کردید ؟ چرا کسانی را که ریش داشتند سلاخی می کردید ؟ چرا سربازان اعزامی به جبهه های جنگ ایران و عراق را زنده زنده زیر خاک دفن می کردید ؟ به دستور چه کسانی اعضای فرقه رجوی برای ترور به ایران اعزام می شدند ؟

سرِ «حسن نایب» در منجلاب آلبانی فرو رفته و از خود خبر ندارد که در ۴۰ سال چه خیانتهایی در حق ایران و ایرانی و حتی اسیران نگون بخت فرقه رجوی مرتکب شدند.

البته شاید به عمد زندان ها، شکنجه گاه های اشرف، قبرستان مروارید و غسالخانه ها و شبانه سربه نیست کردن افراد مخالف و زندان ابو غریب را به فراموشی سپرده است.

«حسن نایب» ای کاش از «مالک شراعی» هم شرحی می داد که چگونه در رودخانه غرق شد ؟ راستی از قرص های سیانور اصلا حرفی به میان آمد ؟ از چند تن طلا که عربستان به مریم قجر پیشکش کرد حرفی زدی؟ خانم «ریتا زوسموت» گفت این نفرات هر خرابه ایی که بروند آنجا را آباد می کنند و در نطق تاریخی خود قید نکرد به چه قیمتی این خرابه ها در عراق و فرانسه و آلبانی ، آباد می شود؟ او مجدد در جای دیگر بلغور کرد که تمامی این آبادانی ها به هزینه خود ساکنین اشرف می باشد. فکر کنم وی به علت کهولت سن هذیان هم می گوید ، فعالیت این افراد و در آمد آنها از چه منبعی است که با هزینه خود آلبانی را آباد کردند؟ پرداخت چندین میلیارد دلار برای خرید زمین در آلبانی توسط ساکنین اشرف بوده ؟ پس چرا وقتی از مجاهد بودنشان بعد از ۴۰ سال انصراف می دهند ، پولی برای گذران زندگی خود ندارند ؟ خانم ریتا، اطلاع داری که زنان موجود در فرقه به اجبار از شوهران خود طلاق گرفتند؟ اطلاع داری که زن در بین ساکنین «اشرف ۳» افریته و مرد استفراق خشک لقب داده می شود؟

خانم ریتا، تو به عنوان رئیس هیأت آلمانی حتما اطلاع داری که عشق و عاطفه، زندگی، همسریابی، ارتباط با خانواده و با دوست، خواب دیدن، فکر کردن، برای ساکنین «اشرف ۳» ممنوع می باشد ؟
آقای «سگول بالا» ای کاش بعد از دیدار با اهالی خوشبخت و روشنفکر! «اشرف ۳» ، با افراد فراری از«اشرف قارچ نشان ۳» هم ملاقاتی و مصاحبه ایی داشتی تا ما خانواده ها لااقل به صداقت شما یکی شک نمی کردیم .

«حسن نایب» در قسمتی از مطلب دیکته شده خود گفته است ما با خشونت و جنگ کاری نداریم، پس چرا خانواده های متحصن چهارساله در اشرف که تنها برای دیدار و ملاقات با عزیزان خود آمده بودند زیر باران سنگ و گلوله های آتش و آهن شما گرفتار شدند؟ آیا این جزو خشونت نبود؟ گناه پدران و مادران پیر اسیران چه بود؟

به یقین این حنا هم در آلبانی کارساز نخواهد بود چرا که خانواده ها به دنبال رهایی و آزادی اسیران خود از چنگال دیو ستمگر قرن هستند و برای آزادی آخرین نفر، تا آخرین نفس ایستاده اند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18723