• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

رجوی فقط قصد دارد به زندگی حیوانی خود ادامه دهد

  • کد خبر : 18469
  • 22 نوامبر 2018 - 8:45

با توجه به خبرهایی که از درون تشکیلات رجوی در آلبانی به دست می آید نشان از این دارد که مسئولین فرقه رجوی برای جلوگیری از ریزش نیرو دست به هر اقدامی کثیفی می زنند .

اکنون با توجه به نزدیک شدن سرفصل بهمن ۹۷ که رجوی تهی مغز عنوان داشته بود که سرنگونی در دسترس است دیگر زمانی باقی نمانده و همه چیز در حال از دست رفتن است .

ابتدا رجوی تروریست وارد معرکه شده و پیام داده که زیاد به خودتان فشار وارد نکنید چون تازه دوران سرنگونی آغاز شده است و این دوران معلوم نیست چقدر طول خواهد کشید یعنی آب پاکی سرنگونی را روی دست اعضای نگونبختش ریخت . از طرف دیگر زهرا مریخی مسئول اول پوشالی فرقه هم دست به کار شده و با راه اندازی یک سری کله پزی قصد دارد از همان ابتدا مقصر عدم سرنگونی را به گردن اعضا بیندازد .

البته این شیوه قبلاٌ مورد استفاده قرار گرفته ولی با این تفاوت که رجوی بعد از پایان عملیات، تقصیر نرفتن و عدم سرنگونی را نه خودش بلکه دیگران معرفی می کرد . در این رابطه می توان به شکست عملیات دروغ جاویدان اشاره نمود که رجوی فریبکار بعد از شکست عنوان داشت که مقصر اعضای نگون بخت بودند که با تمام انرژی برای سرنگونی فعالیت نکردند و به فکر زن و بچه و ازدواج بودند .

تا این که به سرفصل رحلت رهبر انقلاب اسلامی رسیدیم که قرار بود ارتش کاغذی رجوی به سمت ایران حرکت کند که ارباباش صدام مانع شد و رجوی برای این که شکست تحلیلش را روی اعضای خود خالی کند عنوان داشت که اگر شما خوب کار می کردید صاحب خانه این اطمینان را پیدا می کرد که اگر ما می رفتیم پیروزی حتمی بود پس باید بیشتر کار کنید تا صاحبخانه متقاعد شود که اگر روزی رفتیم حتماٌ پیروز خواهیم شد .
بعد از این داستان به سرفصل سرنگونی صدام یعنی سال ۸۲ رسیدیم این در حالی بود که قبلاا رجوی عنوان داشت که اگر هر کدام از قرارگاههای ما مورد تجاوز و بمباران قرار بگیرد به منزله فرمان حرکت است ولی هر چقدر که بمبارانها بیشتر می شد خبری از حرکت به سمت ایران نبود و در نهایت تسلیم نیروهای آمریکایی شده و خلع سلاح شدیم .

بعد از بازگشت باز هم رجوی فریبکار سعی نمود با شیاد و حقه بازی مقصر عدم نرفتن را اعضای نگون بخت معرفی کند و عنوان داشت که شما مانع نرفتن مریم قجر به تهران شدید و اگر خوب کار می کردید این گونه نمی شد . البته این در شرایطی بود که قرار از قبل اینگونه بود که وی دستور حرکت بدهد وی جرات این دستور را هم نداشت در ضمن مریم قجر به جای اینکه در عراق باشد به فرانسه فرار نمود و این نیروهای بدبخت بودند که باید زیر بمباران نیروهای آمریکایی قرار می گرفتند .
همه این موارد نشان از این دارد که رجوی تروریست خودش هم متوجه شده که توان سرنگونی از ابتدا نداشت و فقط قصد دارد به زندگی حیوانی خود ادامه دهد.

با توجه به تجربیات گذشته اکنون رجوی سعی نمود دست پیش را بگیرد که مبادا روزی عقب بیفتد . اکنون زهرا مریخی تهی مغز که به دستور رجوی اقدام به کله پزی در آلبانی نموده فکر نمی کند که وقتی به سرفصل بهمن ۹۷ برسیم باید شاهد ریزش نیرو در آلبانی باشیم . رجوی جنایتکار از بس به اعضای نگون بخت خود دروغ گفته دیگر این فریبکاری و شیادی مسئولین مانند زهرا مریخی که انتخابش هیچ ارزشی نداشته نمی تواند جلوی ریزش شدید نیرو را بگیرد و در این جا به خانم زهرا مریخی کودن عرض کنم که رجوی زنباره قصد سوء استفاده از تو و بقیه افراد را دارد این جایی که شما در آن قرار دارید پوشالی است چون هیچ ارزشی نداشته و برای سرکار گذاشتن شما مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است زیاد جوگیر حرفهای مسخره رجوی نشوید .

یادداشت از: هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18469

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»