• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

«جنت صادقی» خانواده ای که زخم خورده فرقه رجوی است / اینجا رامسر ۶۰ سال پیش نیست!

  • کد خبر : 18423
  • 19 نوامبر 2018 - 17:26

رجوی تروریست همیشه بر طبل تو خالی حمایت خانواده ها از فرقه می کوبد ولی چیزی که نمود بیرونی دارد خانواده ها همیشه رجوی تروریست را مورد لعن و نفرین قرار می دهند چون به عینه شاهد هستیم که چگونه رجوی تروریست با فریبکاری سعی دارد فضای داخل کشور را به گونه دیگری جلوه دهد . ما در راستای سفر به غرب استان مازندران این بار به دیدار خانواده ای رفتیم که زخم خورده رجوی تروریست بود و  سه تن از برادرانش هنوز در چنگال تشکیلات جهنمی رجوی به سر می برند.

بهروز جنت صادقی که برادرانش به ترتیب بهرام و سیروس و بهمن به خاطر سیستم مغزشویی رجوی هنوز در چنگال رجوی بسر می برنند . آقای جنت صادقی با دیدن ما بسیار خوشحال شد و از اینکه به دیدارش رفتیم ابراز رضایت کرد.  وی عنوان داشت وقتی شما را می بینم و از ماهیت فرقه تروریستی رجوی حرف می زنید برایم این سئوال پیش می آید که چرا برادرانم از آنان جدا نمی شوند؟! البته این دیدار برای ما جنبه دیگری هم داشت چون به واقع بعد از رفتن سه برادر به عراق تمام مسئولیت این خانواده بر عهده وی می باشد و رجوی را لعنت می کند که با فریبکاری چه بلایی بر سر خانواده ما آورده است .

با بهروز جنت صادقی در مورد مسائل مختلف حرف زدیم و همچنین اشاره ای به پیام اخیر رجوی شد. جمله آقای جنت صادقی که بسیار برایمان زیبا و قشنگ بود این جمله بود که وی عنوان داشت ، رجوی فکر می کند با چه کسانی طرف می باشد وقتی وی از دوران حرف می زند آیا متوجه نمی شود که بحث دوران باید زمانبندی طولانی برای آن در نظر گرفت ؟ من که به مسائل سیاسی و اجتماعی قدری اشراف دارم این حرف رجوی تروریست را این گونه تعبیر می کنم و چرا برادرانم متوجه فریبکاری و حقه بازی رجوی نمی شوند . مگر رجوی به اعضای گرفتار خود نگفته بود که حکومت ایران تا بهمن ۹۷ سرنگون خواهد شد ؟ پس چرا اکنون این گونه می خواهد باز هم نفراتش را سر کار بگذارد .

وقتی به آقای جنت صادقی توضیح دادیم تمام حرف رجوی در پیام خود برای جلوگیری از فروپاشی تشکیلات بعد از بهمن ۹۷ می باشد و اکنون سعی دارد با کله پزی و فریبکاری نفراتش را در آلبانی نگهدارد .

نکته ای که وجود داشت اشراف و آگاهی آقای بهروز جنت صادقی بود و خیلی راحت مسائل را مورد بررسی قرار می داد .

به خاطر کلام خوب و برخورد گرم آقای جنت صادقی زمان برایمان خیلی زود گذشت ولی چاره چه بود باید از وی خدا حافظی می کردیم تا در زمان دیگری باز هم مزاحم وی بشویم . در انتها وی گفت که اگر به غرب استان آمدید حتماٌ به ملاقاتش برویم و این قول را به او دادیم. به پیشنهاد آقای جنت صادقی عکسی یادگاری انداختیم تا اگر برادرانش عکس را دیدند متوجه شوند که دیگر رامسر سال ۶۰ نیست بسیار پیشرفت نموده است. رجوی قصد دارد با فریبکاری ایران را عقب افتاده نشان دهد .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18423