• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

قدم نهادن ۱۵ نفر از دوستان اسیر از فرقه رجوی به دنیای آزاد مبارک باد

  • کد خبر : 1828
  • 29 مارس 2015 - 9:34

قدم نهادن ۱۵ نفر از دوستان اسیر از فرقه رجوی به دنیای آزاد مبارک باد

Mojahedin-Khalq-US

در اولین روز فروردین خانواده نفرات اسیر در فرقه مجاهدین خلق بهترین عیدی خود را با خارج شدن عزیزانشان از کمپ البانی به امریکا در یافت کردند .

این عزیزان که برای سالیان توسط فرقه رجوی گول خورده بودند و بعضا از خارجه به دام سازمان افتاده بودند . بعد ازاینکه با هزار و یک تعهد و امضا موفق شدند به کشور البانی بروند . در کشور البانی در مقابل تشکیلات فرقه سر تسلیم فرود نیاوردند و علی رغم مخالفت تشکیلات با اینکه این افراد بخواهند با کمیساریا مصاحبه کنند . دلیل مخالفت تشکیلات با این دوستان این بود که شما ها که البانی امده اید بمانید اینجا، اینکه بعضی کشور ها می خواهند نفر بپذیرند ان سهمیه نفرات عراق است . با این بهانه نمی خواست که نفرات از کشور البانی از زیر یوغ آنها خارج شوند . این افراد علی رغم سختی ها وتوطئه های که تشکیلات فرقه در البانی برای اجرا کرد. و آپارتمان های که کمیساریا در اختیار این افراد قرار داده بود از دست آنها خارج کرد که نفرات را بیشتر در تنگاه قرار بدهد که وابسته با تشکیلات البانی شوند .عده ای از دوستان عزیز تمام سختی ها را پذیرفتن و از حقوق پناهندگی خود خانه کرایه کردند که از این تعداد فعالا ۱۵ نفر از نفراتی از کشور امریکا درخواست پناهندگی کرده بودند ، پذیرفته شدند . که در روز اول فروردین ماه کشور البانی را به مقصد کشور امریکا ترک کردند .

در این بهار ، رهائی این دوستان عزیز را از صمیم قلب تبریک عرض می کنیم و همچنین به خانواده این دوستان که عزیزانشان بعد از سالیان اسارت در روز اول نوروز عیدی، رهائی فرزندانشان را دریافت کردند . همچنین به این دوستان که به دنیای آزاد پای نهادند تبریک عرض می کنیم . بهاران بر این عزیزان خجسته باد .

اسامی دوستانی که به امریکا رفته اند عبارت است :

۱ بابک شجری

۲-حسین محتسبی

۳-داود غراب

۴-بهرام فراشی

۵-جمشید فراشی

۶-یوسف مایلی

۷-حنیف درودیان

۸-سمیه مجیدی

۹-کاظم صمدی

۱۰-حنیف گل مریمی

۱۱-علیرضا گل مریمی

۱۲-ناصر سعیدی

۱۳- شیرین معدومی

۱۴- نسترن رستگارپور

۱۵- مسعود سلامی

نوروزتان پیروز ، سر سبز و شاد پیروز باشید

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=1828

نوشته های مشابه