• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

پیام تبریک به علی هاجری، یکی از آخرین جدا شده های فرقه رجوی / تبریک فراق به خانواده تلاشگر هاجری

  • کد خبر : 18121
  • 04 نوامبر 2018 - 9:36

به مناسبت رهایی علی هاجری، یکی از آخرین جداشده ها از فرقه رجوی، انجمن نجات خوزستان پیامی منتشر کرد.
به گزارش فراق، متن این پیام به شرح زیر است:

علی جان، در منتهای خوشحالی و مسرت خبر اعلام جدایی شما را بعد از ۲۸ سال اسارت در فرقه رجوی از طریق سایت جداشدگان آلبانی شنیدیم.
رهایی شما بعد از ۲۸ سال که تمامی سرمایه جوانی و استعدادهای ذاتی خود را در جریان آن در سراب دروغین به اصطلاح مبارزه برای آزادی و خوشبختی و عدالت اجتماعی تودهای مردم توسط رجوی فریبکار از دست دادی براستی هر انسانی را غرق در شور و شعف می سازد.
بی شک در این میان مادر و خانواده عزیزت که سالها در کنارسیاج های اسارتگاه اشرف و لیبرتی آزادی تو را صدا می زدند بیش از همه ما و با تمام وجود خوشحالند.
حتما به یاد داری که به خاطر حضور خانواده ات در کنار اشرف و به خاطر اینکه فرقه رجوی مانع از حضور آنها گردند چقدر شما را تحت فشارهای روحی و روانی و مصاحبه های اجباری قرار دادند ولی رجوی ابله غافل از آن بود که نمی توان در مقابل قانونمندی های حاکم بر هستی ایستاد.
خورشید آزادی هیچگاه در پس ابرهای تیره و تار رجوی پنهان نخواهد ماند.
آیا صبح نزدیک نیست؟ در این تردیدی نیست که سرکردگان فرقه رجوی که از اعلام جدایی شما به شدت دچار ترس و وحشت شدند همانند همیشه به شیوهای نخ نماشده باز سعی خواهند کرد که بازدن مارک و اتهام وابستگی قدری از وحشت خود کاسته و به نیروهای خود روحیه دهد.
هیهات که این لجن پراکنی ها در عزم جزم شما و دیگر اعضای جداشده هیچ خللی ایجاد نخواهد کرد و افشاگری شما با تلاش افزون تر ادامه خواهد داشت. برای شما در مسیر و دنیای آزاد آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.
پایگاه خبری _تحلیلی فراق نیز این رهایی را برای خانواده محترم هاجری که سال ها برای آزادی عزیز خود تلاش نمودند، تبریک و تهنیت عرض می نماید.
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18121

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»