• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

عضو نجات یافته از فرقه رجوی در گفت و گو با فراق مطرح کرد: سواستفاده فرقه رجوی از نبود اسناد هویتی جدا شده ها

  • کد خبر : 17859
  • 24 اکتبر 2018 - 11:56

یک عضو نجات یافته از فرقه رجوی گفت: در حالی که اعضای فرقه رجوی هم اکنون در بدترین شرایط و امکانات بدون اسناد هویتی زندگی می کنند، این فرقه برای هر شب مهمان خارجی خود ۳۰۰ یورو هزینه می کند.
محمد علی قدرتی، ظهر امروز در گفت و گو با فراق اظهار داشت: فرقه هر هفته هتل های درجه یک و چند ستاره تیرانا که هزینه اقامت یک شب در آنها بیش از ۳۰۰ یورو می باشد را برای مهمانان خارجی رزرو نموده و هزینه می کند.

وی افزود: این هزینه ها به جز هزینه کرایه خودروهای لوکس بوده و در صورتی است که این فرقه به افرادی که سال ها عمر و جوانی خود را برای فرقه گذاشتند می گوید پول نداریم.
این نجات یافته تصریح کرد: از تمام دوستان جدا شده درخواست دارم در برابر این رفتارها از طرف فرقه سکوت نکنند.
وی با اشاره به شرایط سخت زندگی جدا شده ها در آلبانی افزود: رابط و اهرم فشار فرقه رجوی روی جداشده ها فردی به نام عبداله تهرانچی است که در ازای پرداخت مستمری ماهانه تمام آنها را مجبور به خبرچینی می نماید.
قدرتی در پایان با اشاره به اینکه متاسفانه جداشده ها در آلبانی هیچ اسناد هویتی ندارند و فرقه هم از این موضوع سو استفاده می کند، گفت: جدا شده ها باید با اتحاد و همدلی فشارهای خود بر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان را بیشتر کنند تا حقوق پناهندگی خود را به صورت کامل دریافت نمایند.
انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17859