• امروز : پنج شنبه - ۱۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 8 June - 2023

دیربازی است که امور بر مراد رجوی ها نیست / محدود شدن فعالیت های مالی و تروریستی فرقه، اولین دست آورد ایران از  FATF خواهد بود

  • کد خبر : 17810
  • 21 اکتبر 2018 - 13:01

 کسانی که قافیه را باخته اند، به هر تابلوئی معترض هستند، مثل کودکی که فقط کارش بهانه جوئی است. سیر، گرسنه یا تشنه باشد و یا  به اندازه کافی خوابیده یا نخوابیده باشد، خلاصه برای اظهار وجود باید گریه کند، داد و جیغ بزند .
سران باند رجوی هم ، امروز با FATF یا بدون FATF ، به این موضوع معترضند.«جنگ باندی» که این روزها ، رجوی ها زیاد از آن استفاده می کنند،  نمادی از دمکراسی است. سمبلی از وجود نظرات مخالف است .
همه دنیا که مثل تشکیلات شما، دیکتاتورمابانه نیست تا همه باید یک شکل صحبت کنند. هیچ جنگی در ظاهر نیست و همه بحث ها تائید می شود. اما در درون همه اعضاء و کادرها ، غوغا و  طوفانی   است.
تمامی مجالس در کشورها ، با هر حکومت و با هر دینی ، محل تبادل افکار موافق و مخالف است. اگر جنگی در یکی از این مجالس حکومتی نباشد ، باید به مصوبات آن مجلس شک کرد. پس صرف این کلمه «جنگ باندی» خود شما را محکوم می کند که تحمل لااقل ، اظهارنظر مخالفین را ندارید.

نزدیک به سه ماه پیش ( دوم تیرماه ) در مقاله ای مرتبط ، گفته بودیم :
«اف.ای.تی.اف» یک نهاد بین‌المللی است و کشورهایی که عضو این نهاد بین دولتی و مقررات آن می‌شوند ، ملتزم به مسدود کردن حسابهای مالی گروه‌های تروریستی و گزارش هر گونه اطلاعی از فعل ‌و‌انفعال‌های مالی پیرامون این گروهها می‌شوند و دولت ها می باید هر گونه خبری در مورد منابع مالی آنها و تحرکات مالی‌شان را نیز به اطلاع اف.ای.تی.اف برساند.
به راستی تروریست های فرقه رجوی ، چرا این همه از الحاق ایران به اف.ای.تی.اف ، وحشت داشته و جیغ سر می دهند ؟
مگر بنا به ادعای سران فرقه رجوی ، منابع مالی رجوی ها ، از «خلق قهرمان ایران» تأمین نمی شود ؟ پس چرا باید نگران باشند؟
سازمانی که کل ایران را پایگاه مردمی خود می داند ! چرا از پیوستن ایران به این کنوانسیون وحشت دارد و در سایت های خود به وفور از این خبر گله و شکایت می کند.
سال هاست که فیلم ها و مدارک چمدان های پر از دلار و دینار اهدائی صدام حسین به آقای مسعود رجوی ، در اینترنت در دسترس همگان است. رسانه ها و مطبوعات اروپائی و آمریکائی نیز از حمایت های مالی گسترده عده ای هرج ومرج طلب سیاسی باز ، از مجاهدین انعکاسات گسترده ای دارند.
اگر هم به گردهمائی های ، فرقه رجوی ، توجه کنید ، اکثریت سخنرانان ، غیرایرانی هستند و مگسانند دور شیرینی. بسیار واضح و مبرهن است که مجاهدین تروریست هستند و همواره در مضان اتهامات پولشوئی و تروریستی بودند . دستگیری های گسترده در فرانسه و کشورهای دیگر و حملات پلیس به مقرهای مجاهدین ، حکایت از این امر دارد.
با توجه به مواضع موافق و مخالف در مجلس ایران نسبت به پیوستن به این کنوانسیون و یک تاخیر دو ماهه در تعیین تکلیف آن ، بررسی این لایحه را دو ماه دیگر به تعویق انداخت، این امید است که نهایتا مجلس الحاق به این کنوانسیون را خواهد پذیرفت و پیامدهای بسیار مثبتی را در راستای محدود کردن گروه تروریستی رجوی ، به دنبال خواهد داشت .
واقعیت این است که ترس فرقه از این بابت است که با پیوستن ایران به این کنوانسیون ، وزارت خارجه ایران ، به راحتی می تواند نسبت به نمایشات مذبوحانه فرقه رجوی در سراسر اروپا ، که منابع مالی مشکوکی پشت آنها خوابیده است معترض شود و امکان شکایت قانونی از مجاهدین در کشورهای دیگر با اتهام تروریسم ، میسر می گردد ، با پیوستن ایران به اف.ای.تی.اف ، تمامی فعالیت های مالی و تروریستی و پول شوئی منافقین کاملا محدود گشته و آزادی عمل در زمینه های مالی از سران فرقه سلب خواهد شد. این همان محدودیت های قانونی خواهد بود که مجاهدین امید دارند این امر از تصویب مجلس ایران گذری موفقیت آمیز نداشته باشد .
محدود شدن فرقه و فعالیت های مالی و تروریستی آنها ، اولین دست آوردی خواهد بود که از قبل این الحاق به کنوانسیون ، نصیب ایران خواهد شد. بسیار هم واضح است که خاصیت های نهفته و افزوده ی دیگری خواهد داشت، ازجمله وقتی ایران در گردونه این کنوانسیون حضور داشته باشد ، از منافع بسیار محدود کننده آن نسبت به فرقه تروریستی رجوی منتفع و بهره مند خواهد شد ، دیگر ، همکاری سایر کشورهای عضو این کنوانسیون با ایران در زمینه حتی دستگیری و استرداد تروریست ها نیز امکان پذیر خواهد بود.
اما در ادامه اگر شاهد اجرا شدن کامل توافقات و لوایح FATF ، باشیم  مسلما ، مردم نیز از منافع آن برخوردار خواهند بود.  این امر البته که به مذاق رجوی ها ، ناخوشآیند خواهد بود، اما دیربازی است که همه چیز بر وفق مراد ، رجوی ها نیست.

یادداشت از فرید

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17810

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم