• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

تلفن همراه، خطرناکترین سلاح در فرقه رجوی

  • کد خبر : 17784
  • 20 اکتبر 2018 - 13:18

همانگونه که همه مردم دنیا می دانند تلفن همراه وسیله ای است که در تمامی زمینه ها چه تماس در لحظه یا برای استفاده از علم و پیشرفتهای جامعه، خلاصه در همه جا تقریبا جزئی از مردم شده و جدایی ناپذیر می باشد.

اگر یک نگاه اجمالی بیندازیم خواهیم دید که افراد اسیر در فرقه رجوی از دور افتاده ترین روستاهای آفریقا هم عقب مانده تر هستند و این همان بلایی است که رهبران فرقه بر سر افرادشان آوردند، بله آگاهترین افراد به قول رجوی عقب مانده ترین قشر جامعه هستند.
چرا استفاده از ارتباطات و تکنولوژی در فرقه ممنوع می باشد یا اگر هم هست با کنترل بالا، مثلا اگر با کامپیوتر کار می کنی اتاقی در کنار کامپیوتر ها به اسم اتاق کنترل یا جاسوسی وجود دارد که حتی نمی توانی یک برنامه تبلیغاتی را نگاه کنی چون نفر را رصد می کنند.
اما استفاده از موبایل هوشمند برای افراد فرقه این به عنوان سلاح کشنده می باشد اما به خودشان و فرزندانشان که می رسد ۱۸۰ درجه فرق می کند.
ترس رجوی از چیست؟ از اینکه اعضا یک تماس با خانواده بگیرند. اگر قرار است که افراد تو با یک تماس وا بروند چه بهتر که زودتر بروند تو که می گویی انقلاب کرده هستند و هزار نقطه مثبت دیگر. ترس شما از این است که دنیای جدیدی جلو چشمان اینها باز بشود و تمام فریبکاریهای تو نقش برآب شود.
بله موبایل و هر چیزی که چشم افراد فرقه را به دنیای جدید باز می کند به عنوان خطرناکترین سلاح در فرقه معرفی می شود.
ش. ف
عضو جدا شده در آلبانی
انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17784

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند